Yüzlerce dizi, film ve çok daha fazlası Samsung sinemada sizi bekliyor...

3979 kişi tarafından okundu
Yüzlerce dizi, film ve çok daha fazlası Samsung sinemada sizi bekliyor... Yüzlerce dizi, film ve çok daha fazlası Samsung sinemada sizi bekliyor...

Yüzlerce dizi, film ve çok daha fazlası Samsung sinemada sizi bekliyor...

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Toplamda 2.5 Milyon adet izlenen içerik sayısına ve 300 binden fazla kullanıcıya sahip olan Samsung sinema, "Avengers'dan "Inception"a kadar kullanıcılara en popüler filmleri sunuyor. 
Samsung Electronics, Türkiye'nin en geniş arşivli video servisi 'SAMSUNG SİNEMA'yı, yeni arayüzüyle kullanıcılarının beğenisine sunuyor. 2.5 MILYONDAN FAZLA IZLENME rakamına sahip olan Samsung Sinema, 300 BINI AŞKIN KULLANICIYA hizmet veriyor. Kullanıcı istatistiklerine göre Samsung Sinema, en çok cumartesi ve pazar akşamları tercih ediliyor.
Samsung Sinema, yeni ara yüzü ve özellikleri ile SAMSUNG SMART TV, ANDROID tabanlı mobil cihazlar ve WINDOWS 8 işletim sistemine sahip ürünler olmak üzere, tüm Samsung platformlarında kullanılabiliyor.
HAFTA SONLARI YEPYENİ ÖZELLİKLERİYLE SAMSUNG SİNEMA TERCİH EDİLİYOR
Kullanıcı deneyimini benzersiz kılmak üzere yeni özelliklerle güncellenen Samsung Sinema; artık çok daha hızlı, çok daha kolay kullanılır ve çok daha sosyal. Samsung Sinema ile izlediğiniz programı durdurup farklı bir Samsung cihazıyla kaldığınız yerden devam edebilir, içeriği durdurmaksızın dil değişikliği ve içerikler arasında arama yapabilir, tercih ettiğiniz veya incelediğiniz programlara benzer içerikleri görebilir ve içeriklerle ilgili yorumlar yapabilirsiniz.
Samsung Sinema, en popüler yerli ve yabancı filmlerin yanı sıra, dizi ve çizgi film içeriklerini de sunarak kullanıcılara en keyifli hafta sonunu sağlıyor. Kullanıcıların en çok tercih ettiği filmler arasında YES MAN, 300, SHERLOCK HOLMES SERISI, SUPERMAN RETURNS, DARK KNIGHT, INCEPTION, TROY, HANGOVER, BENJAMIN BUTTON VE KISS KISS BANG yer alıyor. En çok izlenen dizilerin başında FRINGE gelirken, çizgi filmlerde ise TOM VE JERRY öne çıkıyor.
Sinemanın büyülü dünyasını size sunan Samsung Sinema servisine GOOGLE PLAY ve SAMSUNG APPS'den ücretsiz olarak erişebilirsiniz.
SAMSUNG ELECTRONICS HAKKINDA
Samsung Electronics, yarı iletken, telekomünikasyon, dijital medya ve dijital yakınsama teknolojileri sektörlerinin dünya çapında öncü şirketlerinden biridir. 2011 senesi konsolide satışları 143.1 milyar USD olan şirketin, dünya çapında 75 ülkede, 203 ofiste görev yapmakta olan yaklaşık 227.000 çalışanı bulunmaktadır. Şirket iki ana organizasyon çatısı altında faaliyet gösteren, dokuz bağımsız iş biriminden oluşmaktadır: "Dijital Medya & İletişim" altında Dijital Kamera, Mobil İletişim, Telekomünikasyon Sistemleri, Beyaz Eşya, BT Çözümleri ve Dijital Görüntüleme; "Cihaz Çözümleri" altında Bellek, Sistem LSI ve LED iş birimleri. Daha ayrıntılı bilgiye www.samsung.com.tr'den ulaşılabilir.

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler