YENİ YIL HEDİYENİZ 30 MİLYON ŞARKI OLSUN!

3937 kişi tarafından okundu
YENİ YIL HEDİYENİZ  30 MİLYON ŞARKI OLSUN! YENİ YIL HEDİYENİZ 30 MİLYON ŞARKI OLSUN!

Deezer, yılbaşında farklı hediyeler arayanlara, muhteşem seçenekler sunuyor

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

 İstanbul, 18 Aralık 2013- Aralık aylarının olmazsa olmazı “Sevdiklerime bu yıl ne hediye etmeliyim?” sorusuna Deezer, neşeli, ahenkli ve unutulmaz bir çözüm sunuyor.
 
Dünyanın 180’den fazla ülkesinde aylık 12 milyon aktif kullanıcıya müzik dinleme hizmeti sunan dijital müzik platformu Deezer ile farklı bir hediye arayışında olanlar sevdiklerine 30 milyon şarkı hediye edebilecekler.
 
Sevdiklerine sınırsız müzik hediye etmek isteyenler, “Deezer Hediye Kartı”nın 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık Premium+ üyeliklerinden dilediklerini tercih ederek, unutulmaz bir yeni yıl hediyesi verebilirler.
 
Bilgisayarda, telefonlarda ve tabletlerde, sınırsız ve offline mod özelliği ile internet bağlantısına gerek kalmadan 30 milyon şarkıya erişim sağlayan “Deezer Hediye Kartı”nın
 
seçenekleri bulunuyor
 
  • aylık üyelik için 29,07 TL
  • aylık üyelik için 59,94 T
  • 1 yıllık üyelik için 119,88 TL yerine 99,90 TL’lik
 
http://bit.ly/1i0Gf5S adresine girerek diledikleri üyeliği seçenler, ödeme bilgilerinin onaylanmasının ardından e-posta adreslerine gelecek mesajdaki aktivasyon kodunu sevdiklerine hediye edebilecekler.
 
-*-
 
Resmi İnternet Sitesi :www.deezer.com
 
 
 
 
 
Deezer Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/deezer
Deezer Türkiye Twitter : https://twitter.com/DeezerTurkiyeadreslerinden takip edebilirsiniz.
 
Deezer Hakkında
Deezer 180’den fazla ülkede, aylık 12 milyon aktif kullanıcıya, zengin bir içeriğe sahip, gerçek anlamda global bir müzik deneyimi sunuyor. 5 milyon ücretli kullanıcısı ve oluşturulan 100 milyonun üzerinde çalma listesi ile Deezer, müzik dinleyicilerinin önündeki kısıtlayıcı engelleri kaldırarak, 30 milyon şarkıya akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tabletler ve akıllı televizyonların yanı sıra ev ve otomobil müzik sistemleri olmak üzere tüm cihazlardan her an, her yerde erişim sağlıyor. Deezer, müzik keşfi felsefesi ile tüm dünyada müzik severlere keyifli bir müzik yolculuğu sağlarken, Deezer editörlerinin önerileri kullanıcılara yeni müzikleri keşfetme, dinleme ve paylaşma deneyimi sunuyor. Facebook gibi uluslararası işbirlikleri ve Orange, EverythingEverywhere, Telenor gibi pek çok stratejik operatör ortaklıkları ile Deezer, müzik deneyimini dünya çapında yeni kullanıcılarla buluşturmayı amaçlıyor.
 
-*-
 
 
Detaylı Bilgi İçin:
Burcu ANIŞ|cohn&wolfe|  533 950 92 36  | burcu.anis@grey.com.tr
Müzeyyen ÖZTÜRK|cohn&wolfe|  212.328 31 39 | muzeyyen.ozturk@grey.com.tr
 

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler