Yazın Serinleten Neşesi Pernıgottı Il Gelato

3278 kişi tarafından okundu
Yazın Serinleten Neşesi Pernıgottı Il Gelato Yazın Serinleten Neşesi Pernıgottı Il Gelato

Pernigotti IL Gelato, İtalyanlar'ın dondurmadaki ustalığını yansıtan eşsiz lezzetiyle dondurma tutkunlarına neşe ve keyif dolu serin bir yaz vadediyor. Pernigotti IL Gelato, yoğun tadı ve kalitesiyle sıcak yaz günlerini serin bir molayla keyiflendir

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Çikolata tutkunlarının yakından tanıdığı marka Pernigotti, gerçek İtalyan ustalığını yansıttığı dondurma markası Pernigotti IL Gelato ile dondurma tutkunlarına lezzet dolu, serin ve neşeli bir yaz vadediyor.
Pernigotti IL Gelato “doğal ve kaliteli” olanı arayanlara sesleniyor. Ürünlerde doğal şeker ve gerçek çikolata kullanılıyor. İçeriğindeki vanilya, çilek, fındık benzeri tüm soslar tamamen doğal içeriklerle elde ediliyor.Cup serisinde dondurmalara lezzet katan kakao ve meyvelerin en yüksek kalitelileri yetiştikleri ülkelerden geliyor. Madagaskar’ın vanilyası, Santo Domingo’nun kakaosu, Antep’in fıstığı ve İtalya’nın meşhur Gianduia çikolatası kullanılarak eşsiz Pernigotti IL Gelato lezzeti oluşturuluyor.
Yaz coşkusunu katlayacak Pernigotti IL Gelato; klasik, fındık, fıstık ve çilekli Stick, klasik, fındık, fıstık ve karamelli Cornet, vanilyalı, sütlü çikolatalı, bitter çikolatalı, Antep fıstıklı, bitter çikolata parçacıklı Cup çeşitleriyle lezzet tutkunlarına birçok seçenek sunuyor.
 
En zor beğenen damakları bile memnun edecek tadı ve kalitesiyle Pernigotti IL Gelato, yazın sıcağından bunaldığınız günlerde serinleten, lezzetli bir molayla sizi keyiflendiriyor. 1860’dan bugüne uzanan Pernigotti geleneği, eşsiz lezzetiyle Türkiye’deki dondurma alışkanlıklarını da değiştiriyor.

Etiketler :

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • Yazmayı seven teknolojik babalara akıllı kalem
  Yazmayı seven teknolojik babalara akıllı kalem

  Hayatımıza giren pek çok aletin hızla akıllandığı günümüzde, kalem ve defterler de bu teknolojik dönüşümden nasibini aldı. Güney Koreli firma Neo Smartpen tarafından üretilen akıllı kalemler, ince ve şık gövdesinde devrim niteliğinde pek çok yeniliği

  Devamı ...
 • Karaca Home ile Evlerde Yaz Ferahlığı
  Karaca Home ile Evlerde Yaz Ferahlığı

  Geniş ürün yelpazesiyle fark yaratan Karaca Home, enerjik ve çarpıcı nevresim takımlarıyla yaza merhaba diyor. Tasarım gücünü ve deneyimini modanın son trendleriyle birleştiren marka, evlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

  Devamı ...