Wanted! Aranıyor!

3857 kişi tarafından okundu
Wanted! Aranıyor! Wanted! Aranıyor!

12 Yaşında, doğayı ve insanları seven, zeki, afacan ve öğrenmeye açık erkek köpekbalığı maskotumuza “İSİM” aranıyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

12 Yaşında, doğayı ve insanları seven, zeki, afacan ve öğrenmeye açık erkek köpekbalığı maskotumuza “İSİM” aranıyor.
Dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum özel bir maskot hazırladı. Akvaryum’u temsil edecek olan maskot bir köpekbalığı. Su ve kara canlıların büyülü dünyasını farklı platformlarda insanlarla paylaşacak olan sevimli maskotun ismi facebook üzerinden yapılan bir yarışma ile belirlenecek. Yarışmaya katılmak isteyenler facebook.com/istanbulakvaryum adresinden isim önerilerini gönderebilecekler.
Maskot ile ilgili öze bir isim yarışması düzenleyen  İstanbul Akvaryum ismi bulan yarışmacıya bir “IPAD MİNİ” hediye ediyor. 20 Mart 10 Nisan aralığında devam edecek yarışmanın sonuçları İstanbul Akvaryum Jürisinin değerlendirmesinden sonra 20 Nisan 2013 günü açıklanacak.
İstanbul Akvaryum’un yüzü olacak sevimli köpekbalığı 12 yaşında bir erkek. Afacan, zeki, meraklı ve öğrenmeye açık. Doğayı ve insanları seviyor.
İstanbul Akvaryum birbirinden farklı 16 tema ve bir yağmur ormanından oluşuyor. 1,3 kilometrelik gezi alanı bulunan akvaryumda Karadeniz sularından başlayan yolculuk okyanusların ardından yağmur ormanı ile son buluyor. İstanbul Akvaryum’da 1500’ün üzerinde farklı türde 15 binden fazla su ve kara canlısı yaşıyor.

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler