Üstün Yetenekler ve Dünya Sahnelerinde Genç Müzisyenler Konseri

3733 kişi tarafından okundu
Üstün Yetenekler ve Dünya Sahnelerinde Genç Müzisyenler Konseri Üstün Yetenekler ve Dünya Sahnelerinde Genç Müzisyenler Konseri

Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi (TEVİTÖL) Güher & Süher Pekinel Müzik Bölümü öğrencileri ve Dünya Sahnelerinde Genç Müzisyenler Projesi’nin gençleri, yeteneklerini sergileyecek.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi (TEVİTÖL) Güher & Süher Pekinel Müzik Bölümü öğrencileri ve Dünya Sahnelerinde Genç Müzisyenler Projesi’nin gençleri, yeteneklerini “Üstün Yetenekler ve Dünya Sahnelerinde Genç Müzisyenler” Konseri ile sergileyecek.
Güher & Süher Pekinel liderliğinde konsere hazırlanan TEVİTÖL Müzik Bölümü öğrencileri ve Dünya Sahnelerinde Genç Müzisyenler Projesi’nin yetenekli gençleri, 29 Nisan Salı günü Lycee Notre Dame de Sion Gösteri Salonu’nda saat 19:30’da gerçekleştirecekleri konserle izleyicilerle buluşacak.
Konser herkese açık olup ücretsiz biletler Lycee Notre Dame de Sion’dan temin edilebiliyor.
Notre Dame de Sion :  0212 219 16 97 

Etiketler : Konser Müzik

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...