Türkiye'nin İlk Özgün İçerikli Video Uygulaması Karnaval Tv Yayında!

4025 kişi tarafından okundu
Türkiye'nin İlk Özgün İçerikli Video Uygulaması Karnaval Tv Yayında! Türkiye'nin İlk Özgün İçerikli Video Uygulaması Karnaval Tv Yayında!

Karnaval.com web sitesi üzerinden yayın yapan Karnaval TV, artık mobil uygulamasıyla da farklı türlerde müzik performansları ve eğlenceli video içeriklerini kullanıcılarına ulaştırıyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Karnaval TV’de, 700’den fazla videosuyla Youtube’da 7. en çok izlenen kanal olan JoyTurk Akustik ile kullanıcılara Türkiye’nin en geniş akustik müzik arşivi sunuluyor. Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir’le en eğlenceli Ara Gaz videoları sadece Karnaval TV’de kullanıcılarla buluşuyor. Bugüne dek Karnaval TV web sitesi üzerinden yayınlanan Ara Gaz videolarına, bu uygulamayla aynı zamanda yine Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilerek yaratılan Ara Gaz çizgi filmi de ekleniyor. Ara Gaz radyo şovunun en komik şiirleri ve birbirinden ünlü isimlerle yapılan radyo tiyatroları Ara Gaz’ın çizgi filmiyle görsel olarak hayat buluyor.
Karnaval TV’de Türkiye’nin en geniş Indie müzik arşiviyle B!P, yerli ve yabancı birçok konuk ile çekimleri gerçekleştirilen Karanlık Oda ve Arsız Tweet programları da yer alıyor. Kullanıcıların sosyal medya entegrasyonuyla kendi sosyal medya sayfalarında paylaşım yapabilecekleri uygulama Karnaval TV, yaratıcı ve yenilikçi içeriklerini sürekli güncelleyerek kullanıcılarına en eğlenceli video uygulamasını sunuyor.
                                                                                                                                         Tamamı Karnaval TV yapımı olan video arşivine, Karnaval.com web sitesinin yanı sıra artık iOS ve Android cihazlardan da ücretsiz olarak ulaşılabilecek.
 

Etiketler : mobil uygulama karnaval

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler