Türkiye, 2020 yılından sonra dünyanın en güçlü ikinci ülkesi olacak

3753 kişi tarafından okundu
Türkiye, 2020 yılından sonra dünyanın en güçlü ikinci ülkesi olacak Türkiye, 2020 yılından sonra dünyanın en güçlü ikinci ülkesi olacak

Yaptığı astrolojik değerlendirmelerde Türkiye'nin geleceği hakkında tam isabetli tespitler yapan, 15 Temmuz'u, Trump'ın seçileceğini, son olarak da Türkiye'nin başkanlık sistemine geçeceğini bilen Vedik Astrolog Ebru Cinek, "Akra Talks" için geldiği

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

2020 yılında Türkiye, dünyanın en güçlü ikinci ülkesi olacak” diyen ünlü astrolog, Elif Dağdeviren’in moderatörlüğünde AKRA’da düzenlenen AKRA TALKS’ta gerçekleşen sohbette, “Türkiye’nin geleceğinden kimse endişelenmesin” dedi.
 
Duygu ve deneyimleri ön plana çıkartan yeni nesil otelcilik konsepti Urban Social’ı hayata geçiren AKRA, bu çalışmalarının önemli bir halkası olan Akra Talks etkinlikleri kapsamında, Elif Dağdeviren moderatörlüğünde konusunda uzman isimleri Antalyalılarla buluşturuyor. Türkiye’nin geleceği hakkında nokta atışı tespitler yapan, 15 Temmuz’u, Trump’ın seçileceğini, Türkiye’nin başkanlık sistemine geçeceğini önceden haber veren Vedik Astrolog Ebru Cinek, Akra Talks’ın Mayıs ayındaki ilk konuğuydu.
 
Çocukluğundan itibaren gökyüzüne, yıldızlara hayran olan hatta yıldızların kendisiyle konuştuğunu düşünen Vedik Astrolog Ebru Cinek, her zaman astrolojiye ilgi duysa da, profesyonel olarak ilgilenmeye yedi yıl önce başlamış. Önce hepimizin yakından bildiği, güneşe ve 12 burç sistemine dayanan Batı Astrolojisi eğitimi almış fakat eksik kalan taraflar olduğunu hissetmiş. Astrolojiyle ilgili araştırmaları onu dünyanın en eski sistemi olan ve yıldızlara bağlı olarak şekillenen Vedik Astroloji (Hint Astrolojisi) ile tanışmasını sağlamış. O zamandan beri de kendi deyimiyle; insanların hayatına ‘ışık’ tutmaya çalışıyor.
 
“Vedik Astroloji’de yaptığımız yorumlar kişinin hayatını değiştirir”
 
Vedik Astrolojinin bir kurallar sistemi olduğunu da anlatan ünlü astrolog; “Her konuya farklı haritadan bakıyoruz. Yüzlerce haritamız var. Doğum haritanızı bir ağaç olarak düşünün, diğer haritalarınızı onun meyvesi olarak... Vedik Astroloji bir kurallar bütünüdür. Bizler analiz yapmadan önce, en az 3-4 harita üzerinden kontrol ettikten sonra bilgi aktarırız danışana. Evlilik için ayrı, sevgililik için ayrı, çocuk için ayrı, kariyer, sağlık, yüzlerce ayrı harita var. Türkiye’nin ve diğer ülkelerin de doğum haritalarına baktığımız için okumalar ayrıdır” diyor.
 
“Kişilerin kaderleri varsa, ülkelerin de var"
 
Akra’da yaptığı iddialı açıklamalarla Türkiye’nin geleceğine bir kez daha ışık tutan Ebru Cinek, “Yaşadığımız dönemde ülkemizin kadersel sürecini yaşıyoruz. Türkiye’nin gelişimi, modernliği ile ilgili kimsenin hiçbir kaygısı olmasın. 2019’dan itibaren 2020’li yıllara geldiğimizde ülkemiz globalde ana oyunculardan birisi olacak. Haritaya göre birincisi Çin ya da Japonya… Türkiye baş öğretmen konumuna gelecek. Tüm dünya bizi takip edecek. Yani ülkemizin geleceğiyle ilgili lütfen şüpheniz, kaygınız olmasın. Geçmişten gelen güçlü bir travmaya sahip Türkiye haritası ama artık ülkemiz artık yükselişe geçiyor Yıllar sonra bunu hep beraber göreceğiz” dedi.
 
“Kaderimizi anladığımızda kabullenmek çok daha kolay”
 
Vedik Astroloji’nin “Karma” üzerine kurulu bir sistem olduğunu anlatan Cinek, “Karma dendiğinde çoğumuzun aklına ödül ya da ceza sistemi gelir ama değildir, eylemlerimizden oluşur. Hint felsefine göre bu dünya hepimiz için bir aydınlanma yeridir. Hepimiz ruhumuzu geliştirmek, tekamülü yakalayıp olgunlaşmak için buradayız. Değiştireceğimiz şeyler var değiştiremeyeceğiz şeyler var. İrade gücüne sahibiz. Vedik astroloji irademizi kullanacağımız alanları anlatıyor bize…”
 
Doğduğumuz anda elimize bir paket program verildiğini ama nasıl kullanacağımızı bilmediğimiz söyleyen Cinek; “Hangi potansiyellere sahibiz, neleri doğru neleri yanlış yapıyoruz hepsi bize bağlı ve özgür irademizle değiştireceğimiz konular. Kaderimizi anladığımızda yaşamınız çok daha kolay oluyor, kabullenme çok daha kolay oluyor.”
 
“Doğum haritanız kimlik numaranız gibidir, kimseyle paylaşmayın”
 
Doğum haritalarının aslında kişilerin parmak izleri gibi olduğunu anlatan Ebru Cinek; “Nefes aldığınız anda oluşan bir iz. Fakat aynı zamanda sizin zaaflarınızı da gösteriyor” diyor. “Doğum haritanız kimlik numaranız gibidir, sadece güvendiğiniz insanlarla paylaşmalısınız. Herkesin elinde olmaması gerekiyor. Birçok ülkenin başkanı, kurum yöneticileri astrologla çalışıyor. Bazen başkanlar doğum tarihlerini farklı söylüyor ki hangi dönemde neye açık olduğu, zafiyetleri bilinmesin.”
 
Vedik Astroloji ile çıkartılan doğum haritalarında herşeyin göründüğünü, kişilerin çırılçıplak kaldığını da söyleyen ünlü astrolog; “Ancak ben Vedik Astrolojiyi hep pozitif karma üzerinden anlatırım. Zor dönemlerini görürüm, ne yapması gerektiğini anlatırım elbette ama astroloji korkulacak ya da sadece burçlardan ibaret bir sistem değildir” diyor.
 
“Estetik Ameliyatlar İçin En ideal aydayız ve diyete mutlaka Cumartesi günleri başlayın”
 
Günlerin enerjisi olduğunu ve bu enerjiyi gezegenlerden aldığını söyleyen Ebru Cinek; Kilo vermeye çalışırken asla ve asla Pazartesi başlamayın. Pazartesi başlayan diyetlerin sonu gelmez. Çünkü ay günüdür, kararsızdır ve dalgalıdır” dedi. “Diyete Satürn günü olan Cumartesi günü başlayın, çünkü o gün disiplin günüdür, önemli iş toplantıları için ise Merkür günü olan Çarşamba’yı tercih edin” derken “Perşembe günleri kutsal yerleri ziyaret etmek, meditasyon için tercih edilen bir günken, Cuma günleri aşk için, romantik yemekler, lüks şeyleri satın almak için uygundur; Salı günleri mars günüdür. Önemli ameliyatlarınız için bugünü kullanabilirsiniz. Çünkü mars demek ameliyatlarla bağlantılıdır” dedi.
 

Etiketler : astroloji

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler