TEGV ile Eğitime Koşar Adım Projesi Yolu Yarıladı!

3920 kişi tarafından okundu
TEGV ile Eğitime Koşar Adım Projesi Yolu Yarıladı! TEGV ile Eğitime Koşar Adım Projesi Yolu Yarıladı!

Ahmet H. Uysal, TEGV'li çocuklara eğitim desteği sağlamak üzere 11 Nisan?da Artvin'den başladığı koşusunda 950 km.'yi tamamlayarak Nevşehir'e ulaştı.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Ahmet H. Uysal, TEGV’li çocuklara eğitim desteği sağlamak üzere 11 Nisan’da Artvin’den başladığı koşusunda 950 km.’yi tamamlayarak Nevşehir’e ulaştı.
İşadamı ve bir eğitim gönüllüsü Ahmet H. Uysal, Türkiye’yi boydan boya adımladığı ve eğitim desteği için farkındalık yarattığı projesi Eğitime Koşar Adım’da 950km.’yi tamamladı ve Nevşehir’e ulaştı. Geçtiği illerdeki TEGV Öğrenim Birimlerini ziyaret eden Uysal, Nevşehir’de bulunan Hanife ve Tevfik Aktekin Öğrenim Birimi’ni de ziyaret ederek çocuklarla ve gönüllülerle sohbet etti.
Ahmet H. Uysal, çocuklarımızı eğitim ile kucaklayabilmek için tam tamına 46 gün boyunca Artvin’den Muğla’ya 14 ilden geçerek Anadolu’yu kat ediyor. Geçtiği yerlerde TEGV’in eğitim ışığıyla parlayacağı yepyeni hikâyeler ve anılar biriktirirken aynı zamanda takipçilerinden ve bütün eğitim dostlarından destek olmasını isteyerek imkânları kısıtlı çocuklarımızın TEGV’de eğitim desteğiyle aydınlanması için bağış topluyor. Uysal, toplam 1645km. koşacağı bu özverili ve yorucu projesinin sonunda 5 bin çocuğumuzun TEGV’de nitelikli eğitim desteği almasını hedefliyor. 

Etiketler : STK

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler