Tatilin Keyfi Kitaplarda Gizli!

4544 kişi tarafından okundu
Tatilin Keyfi Kitaplarda Gizli! Tatilin Keyfi Kitaplarda Gizli!

Yaz tatilinde macera ve kahkaha dolu keyifli bir yolculuğa çıkmak isteyen çocuklar, kitapların size sunduğu soluksuz maceralara hazır mısınız?

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

 Yaz tatilinde macera ve kahkaha dolu keyifli bir yolculuğa çıkmak isteyen çocuklar, kitapların size sunduğu soluksuz maceralara hazır mısınız?
Siz de bu yaz tatilinde, Titrekkavak’a gidip Bora’nın babaannesinin kuyruklu dostları ile tanışabilir, Naz ve Kuzey ile soluksuz kalacağınız ama bir o kadar da anlamlı bir koşuya çıkabilir ya da Edi ve dayısı ile kalbinizin derinliklerindeki “kendinizi” keşfedebilirsiniz.
Altın Kitaplar’ın çocuk ve genç okurlarına özel birbirinden eğlenceli, öğretici ve bir o kadar da macera dolu kitapları yaz tatilinin neşesine neşe katacak!
 
Kalbindeki Cevap
Canev Tatar kaleme aldığı ilk kitabı Kalbindeki Cevap ile çocukların kalbine dokunuyor ve kendilerini keşif yolunda minik okurlarını yüreklendiriyor.
Bir çocuğun kendini ve dünyayı keşfetme öyküsü. Sıcak, samimi ve cesur...
-Kalbinin sesini dinleyip gösterdiği yoldan gidenler bu yolun sonunda çok değerli bir şey keşfederler. Bu yolculuğa çıkacağında yanına cesaretini de al, çünkü cesareti olmayan insanlar kalplerinin yolundan gitmenin zor olduğunu düşünürler. Oysa en zoru, kalbinin sesini dinlemeden yürüdüğün yoldur.
-Peki, kalbinin peşinden ne keşfeder?
-Elbette kendini…
Yazar: Canev Tatar 
Ressam: Canev Tatar 
Sayfa Sayısı:48
Fiyatı: 16.00 TL
Yaşı: 7-9 Yaş
 
Yorgancı, Hayal Ağacı ve Kalaycı
Ödüllü yazar Koray Avcı Çakman, çocukları bu yaz tatilinde Titrekkavak’a, Bora’nın babaannesinin kuyruklu dostları ile tanışmaya davet ediyor.
Bora’nın başından geçen birbirinden heyecanlı öyküler arasında unutulmaya yüz tutmuşmeslekleri de öğrenen çocuklar, yorgancı ve kalaycıyla tanışacak, acemi şaire çok gülecek, hayal ağacının ve hayalbazın peşine düşecekler.
Hayal ağacına tırmanan çocuklar o ağaçta, belki Bora’nın bitki doktoru amcasının evden kaçmış maymununu da görürler, kim bilir!
 
Yazar: Koray Avcı Çakman 
Ressam: Dilara Karakaş
Sayfa Sayısı:
88
Fiyatı: 10.00 TL
Yaşı: 8 Yaş+
 
 
 
 
Koş Kurtar
Çocukken koşu yarışı yapmak pek keyiflidir! Ama daha da keyiflisi bir amaç uğruna koşmak...
Toprak Işık, “Koş Kurtar” adlı yeni romanıyla çocukları "İyilik Peşinde Koşmaya" davet ediyor.
Hayat yıkım ekipleriyle yürür üzerine. Tutunduğun dallar hep elinde kalır. Olsun, zorluklar da iyi gelebilir insana. Mücadele etmek yorar belki ama oyunda tutar seni. Umudunu yitirmeyeni hayat taca atamaz. Toprak Işık, “Koş Kurtar” adlı yeni romanıyla yaşamın zorlu sürprizlerine, umuda ve dostluğa dair yepyeni kapılar aralıyor.
Unutmayın, bazen koşmak sadece koşmak değildir! 
 
Yazar: Toprak Işık
Ressam: Ege Karadayı
Sayfa Sayısı:
152
Fiyatı: 12.00 TL
Yaşı: 10 Yaş+

Etiketler : çocuk kitapları

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...