Tabia Çörek Otu Yağı ile Kışa Sağlıklı Girin!

3949 kişi tarafından okundu
Tabia Çörek Otu Yağı ile Kışa Sağlıklı Girin! Tabia Çörek Otu Yağı ile Kışa Sağlıklı Girin!

Doğadan geleni en saf haliyle tüketiciyle buluşturan Tabia, havaların soğumasıyla sıklıkla görülmeye başlanan soğuk algınlıkları ve hastalıklara karşı bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenlere Çörek Otu Yağını öneriyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Doğadan geleni en saf haliyle tüketiciyle buluşturan Tabia, havaların soğumasıyla sıklıkla görülmeye başlanan soğuk algınlıkları ve hastalıklara karşı bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenlere Çörek Otu Yağını öneriyor. Üzerinde en çok araştırma yapılan tıbbi bitkiler arasında yer alan çörek otu yağını en doğal haliyle sunan Tabia, anti-bakteriyel ve anti-mikotik etkisi güçlü olan Çörek Otu Yağı ile yapılan aşıların etkisini de güçlendiriyor.
 
İnsan vücudunun üretemediği ve besinlerden alması gereken takviyeyi en saf haliyle tüketiciyle buluşturan Tabia, Çörek Otu Yağı ürünü ile bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenleri kış aylarına hazırlıyor. İnsan vücudu, doymamış yağ asitlerini üretemediği için, dışarıdan almaya mecburdur. İçeriğinin neredeyse yarısını oluşturan Omega 6 yağ asitleriyle bu ihtiyacı karşılayan Çörek Otu Yağı; yararlı elementler, vitaminler, enzimler gibi 100’den fazla sağlığa yardımcı öğeyi de bünyesinde bulunduruyor.
 
Aşıların Etkisini Güçlendiriyor
 
Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi klinik olarak da kanıtlanan Çörek Otu Yağı, mikrop ve virüslere karşı da bir savunma aracı olarak görev yapıyor. Bu özelliği ile Çörek Otu Yağı, vücutta mikroplara karşı direnç sağlayan aşıların da etkisini artırıyor.
 
Her Derde Deva
 
Çörek Otu Yağı, sadece bağışıklık sistemi üzerinde değil; diyabet, mide tahrişleri ve alerjik durumlarda da olumlu etki sağlıyor. Diyabet tedavisinde esas olan şeker seviyesini düşürmede faydası bilinen Çörek Otu Yağı; polen, toz alerjisi, astım gibi alerjik durumlarda da tavsiye ediliyor. Mide yaralarını iyileştirici özelliği de bulunan Çörek Otu Yağı, diş ve diş eti yaralarında da sıklıkla kullanılıyor.
 
Tabia, bitki ve meyve çekirdeklerinden üretilen doğal besin takviyesi ve kozmetik ürünlerini, tüketicilerine Süperkritik Karbondioksit Ekstraksiyonu Yöntemi (SC-CO2) ile kapsül yağ ve damla formunda sunuyor.
 
Tabia Çörek Otu Yağı Kullanımı
Yetişkinler tercihen kahvaltıdan yarım saat önce 1 tatlı kaşığı Çörek Otu Yağı veya 1000 mg’lık 1 yumuşak kapsül içebilir. Çocuklar, 1 çay kaşığı Çörek Otu Yağı veya 500 mg’lık 1 yumuşak kapsül içebilir.

Etiketler : doğal yaşam

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler