Stressiz, Ağrısız ve Sağlıklı Uyku

3655 kişi tarafından okundu
Stressiz, Ağrısız ve Sağlıklı Uyku Stressiz, Ağrısız ve Sağlıklı Uyku

Magniflex markasının Terra model yatağı, üretiminde kullanılan doğal kumaşlar ve içeriğindeki su bazlı yeni nesil sünger teknolojisi sayesinde, ortamdaki elektrikli ve elektronik ürünlerden yayılan manyetik dalgaların neden olduğu stresin önüne geçiy

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Magniflex markasının Terra model yatağı, üretiminde kullanılan doğal kumaşlar ve içeriğindeki su bazlı yeni nesil sünger teknolojisi sayesinde, ortamdaki elektrikli ve elektronik ürünlerden yayılan manyetik dalgaların neden olduğu stresin önüne geçiyor. Manyetiklenmeye bağlı baş ve kas ağrısı, uyku düzensizlikleri ile yorgun uyku gibi sorunları da çözmeye yardımcı yatağın, terlemeyi önleyen ve nefes alabilen anti-bakteriyel kumaş dokusu ise mite ve akarlara karşı doğal koruma sağlıyor.Bambu özellikli doğal kumaşlardan üretilen ve yattığınız bölümün sertlik ayarını kendiniz yapabildiğiniz dual core teknolojisine sahip olan Magniflex Terra, Türkiye genelindeki Yatcop bayilerinde 5.235 liradan satışa sunuluyor.
İnsan sağlığını destekleyen kullanıcı dostu Terra’nın, memory foam özellikli yeni nesil sünger teknolojisi, vücut ağırlığına göre şekil alıyor. Böylece, bedenin yatakla tüm temas noktalarında farklı basınç alanları oluşturuyor ve uyku sırasında sizi tamamen sararak, hem daha konforlu hem de enerjik bir uyku sağlıyor.
İlk dokunan siz olun!
Magniflex’in İtalya’daki tesislerinde, otomasyon sistem ile el değmeden üretilip paketlenen Terra’ya ilk dokunan, paketi açarken siz oluyorsunuz ve böylece tamamen hijyenik yatağınızı gönül rahatlığıyla hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ayrıca yatağın yüzeyindeki kılıfın değiştirilebilir ve kuru temizleme yapılabilir özelliği de bulunuyor. 

Etiketler : sağlık

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler