İstanbul Barok ve La Cetra D’Orfeo, 1 Aralık’ta Süreyya Operası’nda aynı sahneyi paylaşıyorlar.

4288 kişi tarafından okundu
İstanbul Barok ve La Cetra D’Orfeo, 1 Aralık’ta Süreyya Operası’nda aynı sahneyi paylaşıyorlar. İstanbul Barok ve La Cetra D’Orfeo, 1 Aralık’ta Süreyya Operası’nda aynı sahneyi paylaşıyorlar.

20. yılını kutlayacak olan İstanbul Barok, davet ettiği Belçika Sarayı’nın müzisyenleri ve dansçıları La Cetra D’Orfeo ile birlikte sahne alacak.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Batı ve Osmanlı Sarayı’nda Müzik...
20. yılını kutlayacak olan İstanbul Barok, davet ettiği Belçika Sarayı’nın müzisyenleri ve dansçıları La Cetra D’Orfeo ile birlikte sahne alacak. Repertuvarı özel olarak hazırlanan bu konserde iki topluluk, dans eşliğinde, Ortaçağ, Rönesans ve Barok dönemlerde Batı ve Osmanlı Sarayları’nda seslendirilmiş eserlere yer verecekler.
Besteciler: Campra, Couperin, Holborne, Lully, Martinez, Monteverdi, Kantemiroğlu, Ortiz, Rameau, Simpson, Sultan Murad Han, Ali Ufkî
Müzik ve Sanat Yönetimi: Michel Keustermans ve Leyla Pınar
Koreografi: Lieven Baert
Prodüksiyon: Corpora Productions
Sanat Koordinatörü: Birsen Demiriz 

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...