Sporla Bilimin, Sanatla İnovasyonun Buluştuğu Eğlenceli Yaz Kampı Çocukları Bekliyor

3967 kişi tarafından okundu
Sporla Bilimin, Sanatla İnovasyonun Buluştuğu Eğlenceli Yaz Kampı Çocukları Bekliyor Sporla Bilimin, Sanatla İnovasyonun Buluştuğu Eğlenceli Yaz Kampı Çocukları Bekliyor

Yaz tatilinin başlamasına sayılı günler kaldı. Aileler de tüm bir yıl dersler ve sınavlarla yorucu bir yıl geçiren çocukları için yaz okulu arayışına başladı. Uzun yıllardır alt yapı basketbol ve spor çalışmalarıyla birçok çocuğu sporla tanıştıran ve

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Uni Akademi Yaz Kampı spordan kodlamaya, yüzmeden sanata kadar farklı disiplinleri buluşturan etkinliklerin yer aldığı program için kayıtlarını almaya başladı. TED Rönesans Koleji Kampüsü’nde hafta içi tam günlük bir programla gerçekleşecek olan yaz kampında Amerikalı basketbol koçundan “İngilizce Basketbol”, “Kodlama, Maker Robotik ve 3D Tasarım, Modelleme” çalışmalarının yanı sıra Jimnastik, Aikido gibi bütün sporlara altyapı hazırlayan branşlarda, birbirinden eğlenceli tam 16 etkinlik çocukları bekliyor.
Yaz tatilinin başlamasına sayılı günler kaldı. Aileler de tüm bir yıl dersler ve sınavlarla yorucu bir yıl geçiren çocukları için yaz okulu arayışına başladı. Uzun yıllardır alt yapı basketbol ve spor çalışmalarıyla birçok çocuğu sporla tanıştıran ve profesyonel alana taşıyan Uni Akademi (Unibasket Spor Kulübü) bu yıl geniş kapsamlı, eğlenceli bir yaz okulu ile çocuklara güzel bir alternatif sunuyor.
Uni Akademi-TED Rönesans Koleji iş birliği ile 02 Temmuz’da TED Rönesans Koleji’nin Küçükyalı’daki Kampüsü’nde başlayacak olan UNİ Akademi Yaz Okulu, çocuklara tam gün ve geniş bir yelpazedeki programıyla renkli bir yaz kampı deneyimi sunuyor.
Alanında uzman, deneyimli bir ekibin yer aldığı Yaz Kampı; farklı disiplinleri bir araya getirdiği geniş yelpazedeki programıyla dikkat çekiyor. 2 haftadan 7 haftaya uzanan bir takvim seçeneği sunan kampta minimum 2 hafta ve hafta içi tam gün katılan çocuklar, ilgi alanlarına göre 16 farklı etkinlikle buluşacak. Katılan çocukların dönüşümlü bir programla bütün branşlardan yararlanmaları, değişik branşları denemeleri buna bağlı olarak yeni ilgi alanlarının ortaya çıkarılması hedefleniyor.
5-12 yaş grubuna açık olan yaz kampında; İngilizce Basketbol, Kodlama, Maker ve Robotik, Dijital Oyun Geliştirme gibi programların yanı sıra Jimnatik, Yüzme, Ritm atölyesi, Masa Tenisi, Basketbol, Futbol, Çim Hokeyi, Aikido, Satranç gibi program seçenekleri yer alıyor.
Kampın 1. Dönemi 2-13 Temmuz, 2. Dönemi 16-27 Temmuz, 3. Dönemi ise 30 Temmuz-17 Ağustos tarihlerinde çocukları bekliyor. Peşin ödeme, kardeş indirimi gibi özel ödeme koşullarının sunulduğu kampta fiyatlar ise 2 hafta için 1800 TL’den başlayarak, seçilen döneme göre değişiyor. 

Etiketler : spor kamp

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler