Sinemia, üyelerini sinemaya Uber ile taşıyor

3463 kişi tarafından okundu
Sinemia, üyelerini sinemaya Uber ile taşıyor Sinemia, üyelerini sinemaya Uber ile taşıyor

Özel Sinema Kulübü Sinemia, üyelerine sunduğu 360 derece sinema deneyimine yeni bir özellik daha ekledi. Şimdi sinemaseverler Sinemia Mobil Uygulaması üzerinden Uber çağırabiliyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Özel Sinema Kulübü Sinemia, üyelerine sunduğu 360 derece sinema deneyimine yeni bir özellik daha ekledi. Şimdi sinemaseverler Sinemia Mobil Uygulaması üzerinden Uber çağırabiliyor; bu işbirliği sayesinde sinemaya en rahat şekilde ve tam vaktinde varabiliyor. Üstelik Sinemia, yeni ayrıcalıktan faydalanmak isteyenler için çekici bir kampanya da başlattı. Şimdi Premium Üyeler, ilk iki uberXL yolculuklarında 20’şer TL indirim kazanıyor.
Sinemia, üyelerinin sinemaya tam vaktinde, en rahat ve kolay şekilde ulaşabilmeleri için mobil uygulaması üzerinden sağladığı kolaylıkların içerisinde Uber entegrasyonunu da ekledi. Sinemia Kurucusu Rıfat Oğuz “Filmi sinemada izlemek başka hiçbir yerde bulamayacağımız sosyal bir etkinlik. Biz Sinemia ile her zaman, bu deneyimi baştan sona iyileştirmek ve mükemmelleştirmek için çalışıyoruz. Sinemia ve Uber entegrasyonu ise çalışmalarımızın en son ürünü. Sinemaseverler için kolaylığın yanı sıra, sinema keyfini ayrıcalıklı bir şekilde deneyimlemeyi de mümkün kılıyor” dedi.
 
Sinema keyfinin tüm adımları için tek uygulama
Sinemia Mobil Uygulaması ile kullanıcılarına 360 derece bir deneyim sunuyor. Kullanıcılar sinemaya gitmeye karar verdikleri ilk andan son ana kadar tüm süreci uygulama üzerinden planlayabiliyor. Banka kartı altyapısını lokasyon bazlı teknolojiler ile birleştiren uygulama, seans ve film bilgilerine erişmekten ileri tarihli bilet almaya, uygulama üzerinden indirimli patlamış mısır almaktan filmdeki karakterin oyuncağını sipariş etmeye, binden fazla indirimli restoran ayrıcalıklarından yararlanmaktan izledikleri filmle ilgili yorumlarını paylaşmaya kadar tüm sinema keyfini tek noktada topluyor.
 
Uber yolculuklarında toplam 40 TL indirim
Uygulamanın pratik imkanlarından Uber çağırma özelliği de, şimdi indirim avantajıyla üyelerin keyfini katlıyor. Sinemia Premium Üyeleri, ilk iki uberXL yolculuklarında 20 TL indirim kazanıyor.

Etiketler : sanat

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...