Saray Muhallebicisi 22. Şubesini Emaar Square Mall'da Açtı

3666 kişi tarafından okundu
Saray Muhallebicisi 22. Şubesini Emaar Square Mall'da Açtı Saray Muhallebicisi 22. Şubesini Emaar Square Mall'da Açtı

80 yıldır menüsünde sunduğu doğal ve fark yaratan lezzetler ile bir İstanbul markası olan Saray Muhallebicisi, 22. şubesini Emaar Square Mall'da açtı.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

 80 yıldır menüsünde sunduğu doğal ve fark yaratan lezzetler ile bir İstanbul markası olan SarayMuhallebicisi, 22. şubesini Emaar Square Mall’da açtı.
 
Konfor ve şıklığın harmanlandığı yeni dekorasyonuyla da göz dolduran mekan; SarayMuhallebicisi’nin zengin menüsünü Anadolu yakasının en merkezi noktalarından Emaar Square Mall’da beğeniye sunuyor.
 
Tüm şubeleri İstanbul’da bulunan Türkiye’nin ilk muhallebici zinciri, 22. şubesi ile Anadolu yakasındaki şube sayısını da 7’ye çıkardı.
 
80 Yıllık Doğal Lezzetler
 
Saray Muhallebicisi; meşhur kazandibi, Saray muhallebisi, tavukgöğsü, sütlaç gibi sütlü tatlıları; künefe, baklava, Saray burma, ekmek kadayıfı gibi hamurlu tatlıları ve pastaları ile misafirlerine keyifli, geleneksel bir muhallebici deneyimi yaşatmakla beraber; tavuk suyu çorbası, tavuklu pilavı, leziz döneri, tavuk şiş, salatalar, diyet ve glutensiz seçenekleriyle birlikte restoran hizmeti sunmaya devam ediyor.
Birbirinden leziz seçenekleriyle büyük ilgi gören kahvaltısında yer alan Saray’ın kendi üretimi manda kaymağı; sütlü ve hamurlu tatlıların olduğu kadar uzun hafta sonu kahvaltılarının da vazgeçilmezi.

Etiketler : mekan özel tatlar

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler