Sanatta Görünürlük Festivali

3815 kişi tarafından okundu
Sanatta Görünürlük Festivali Sanatta Görünürlük Festivali

Sahne ve kamusal alan arasında üretim odaklı geçiş sağlamak adına gönüllü dans öğrencileri ve bağımsız koregrafların inisiyatifi ile hayata geçen Sanatta Görünürlük Festivali’nin ilki 25-29 Nisan tarihleri arasında yapılacak.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

 Amacını, üretilen eserlerin seyirciyle buluşmasını sağlamak, kitleyle doğrudan etkileşime geçmek olarak açıklayan Festival, 29 Nisan Dünya Dans Günü’nü de gündeme taşıyacak. Disiplinler arası niteliği ile birçok farklı gösteriyi ve sanatçıyı biraraya getiren Festival’de Ann Van den Broek, Ayhan Karaağaç, Aslı Bostancı, Ayrin Ersöz, Barbaros Kayan, Berk Şenöz, Budalasultan Kolektif, Can Kandara, Ekin Tunçeli, Ezgi Bilgin, Ferhat Güneş, Filiz Sızanlı, Gamze Yaman, Gasia Papazyan, Gizem Aksu, Hilal Sibel Pekel,Işıl Derya Bıçakçı, İlyas Odman, Jennifer Salk, KeKeÇa, Koç Üniversitesi Tiyatro Kulübü, Metehan Kayan, Motto Dans Kolektif, Mustafa Kaplan, Orçun Okurgan, Ozan Akgün, Serenay Oğuz, Tuğçe Tuna, Ufuk Şenel,Yusuf Aydemir ve tüm ÇASD öğrencileri yer alacak.
1. Sanatta Görünürlük Festivali 25-29 Nisan tarihleri arasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi, Şebnem Selışık Aksan Sahnesi ve Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde MSGSÜ Devlet Konservatuvarı Çağdaş Dans Anasanat Dalı öğrencilerinin organizasyonu ve anasanat dalının desteği ile yapılacak.
 ETKİNLİKLER ÜCRETSİZDİR
 

Etiketler : Festival Etkinlik

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...