Samsung Smart Tv'de yeni bir dönem başlatıyor...

3832 kişi tarafından okundu
Samsung Smart Tv'de yeni bir dönem başlatıyor... Samsung Smart Tv'de yeni bir dönem başlatıyor...

Samsung Smart Tv'de yeni bir dönem başlatıyor...

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Türkiye'nin Smart TV lideri Samsung Electronics, yeni 85 INÇ ULTRA HIGH DEFINITION TV'si ile çıtayı yükseltiyor. Yeni Samsung 85S9000, havada süzülüyormuş izlenimi veren kavisli ayak tasarımı ile TV tasarımındaki kuralları yeniden belirliyor.
85 inç ekran ile minimalizmi bir araya getiren ULTRA HIGH DEFINITION TV (UHD TV) OLAN 85S9000'in göz alıcı, "Zamanın Ötesinde Galeri" tasarımı TV işçiliğinde standartları yeniden belirliyor ve TV'nin çerçevesi ürüne havada süzülüyormuş gibi bir izlenim katıyor.
TV’DE “GERÇEKLİK” YENİDEN TANIMLANIYOR
SAMSUNG UHD TV 85S9000, benzersiz görüntü detayı ve netlik sağlayarak FULL HD GÖRÜNTÜDE DÖRT KAT DAHA FAZLA ÇÖZÜNÜRLÜK sunuyor. HD VE FULL HD IÇERIĞI UHD ÇÖZÜNÜRLÜĞE OTOMATIK OLARAK DÖNÜŞTÜREN ölçeklendirme motoru sayesinde, görüntüleme deneyiminde tamamen yeni bir dünya vaat ediyor. 85S9000 aynı zamanda Samsung'u, düşük bant aralığında bile video kalitesini iki kat arttıran, yeni yüksek kompresyonlu video codec HEVC desteği sunan ilk TV markası yapıyor. 
SMART HUB İLE GELEN SEZGİSEL VE PRATİK KULLANIM
Samsung'un 2013 Smart TV'leri; arama, navigasyon ve içerik buluşlarıyla yepyeni bir dünya vaat ediyor. Samsung yeni "Smart Hub"ını tamamen yeniden tasarlayarak; daha sade, net ve daha sezgisel bir televizyon deneyimi ve keşfi sağlayan dinamik menü panelleri ile, izleyicilerin içeriğini akıllıca organize ediyor. Üç panel; Uygulamalar, Fotoğraf-Video ve Müzikler, Sosyal Medya Hesaplarının Kullanımını içeriyor.
Samsung'un mobil liderliğinden gelen tecrübesi ile yaratılan yeni Smart Hub navigasyon deneyimi, Samsung'un akıllı telefon ve tabletlerini anımsatıyor. Ayrıca bu özellik ile, Samsung'un üst düzey hareket kontrol yetenekleri geliştirilerek, Smart Hub'ın üç panelindeki navigasyonu daha rahat ve eğlenceli kılınıyor.
SAMSUNG ELECTRONICS HAKKINDA
Samsung Electronics, yarı iletken, telekomünikasyon, dijital medya ve dijital yakınsama teknolojileri sektörlerinin dünya çapında öncü şirketlerinden biridir. 2011 senesi konsolide satışları 143.1 milyar USD olan şirketin, dünya çapında 75 ülkede, 203 ofiste görev yapmakta olan yaklaşık 227.000 çalışanı bulunmaktadır. Şirket iki ana organizasyon çatısı altında faaliyet gösteren, dokuz bağımsız iş biriminden oluşmaktadır: "Dijital Medya & İletişim" altında Dijital Kamera, Mobil İletişim, Telekomünikasyon Sistemleri, Beyaz Eşya, BT Çözümleri ve Dijital Görüntüleme; "Cihaz Çözümleri" altında Bellek, Sistem LSI ve LED iş birimleri. Daha ayrıntılı bilgiye www.samsung.com.tr [10]'den ulaşılabilir.

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler