‘Raika Live Jazz’ Sema Moritz ile başlıyor...

3834 kişi tarafından okundu
‘Raika Live Jazz’ Sema Moritz ile başlıyor... ‘Raika Live Jazz’ Sema Moritz ile başlıyor...

Raika’da caz geceleri devam ediyor...

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Raika’da caz geceleri devam ediyor...
İstanbul Doors Group’un yarattığı benzersiz konseptlerin en yenisi Raika birbirinden güzel canlı müzik etkinliklerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. The Marmara Taksim’in panoramik şehir manzaralı teras katında hizmet veren Raika’da müzik severlerle buluşan caz geceleri, yoğun istek üzerine uzatıldı. Geçtiğimiz 1 ay boyunca her hafta muhteşem bir performansa sahne olan Raika’nın barı, Mayıs ayı ortasına kadar her Cuma akşamı ‘Raika Live Jazz’ ile müzikseverleri ağırlamaya devam edecek. Etkinliğin ilk konseri ise 22 Mart akşamı, ‘taş plak sesli kadın’ Sema Moritz’in performansıyla gerçekleşecek.
The Marmara Taksim’in teras katında ‘Türkiye mutfağı’ konseptiyle hizmet veren Raika, konuklarının kulaklarına da hitap eden muhteşem ‘müzik ziyafetleri’ sunmaya devam ediyor. 22 Şubat’tan itibaren iyi müzik ve iyi yemeği aynı mekanda buluşturan caz konserlerine sahne olan Raika’daki canlı performanslar, yoğun istek üzerine uzatıldı. Türk müziğinin usta yorumcu ve müzisyenlerini ağırlayacak olan ‘Raika Live Jazz’ etkinliğinin ilk konuğu ise eşsiz sesi ve yorumuyla, ‘Taş plak sesli kadın’ olarak da anılan Sema Moritz olacak. Moritz; Echo, Echo II ve son olarak İstanbul’un Efsane Kadınlarının Dillerindeki Şarkılar albümlerindeki şarkılarıyla, konuklara unutulmaz bir gece yaşatacak. 
Usta yorumcular ‘Raika Live Jazz’ sahnesinde
Anadolu’nun yöresel ve etnik mutfaklarından pek çok farklı lezzeti, geleneksel kalıpların dışına çıkararak İstanbul Doors Group yorumu ile lezzet severlere sunan Raika’da  Mayıs ayı ortasına kadar her hafta müzik severlerin karşısına muhteşem bir performansla çıkacak olan ‘Raika Live Jazz’ Sema Moritz’in ardından; 29 Mart’ta Yavuz Akyazıcı Project, 5 Nisan’da Can Gox ve 12 Nisan’da Şenay Lambaoğlu’nu ağırlayacak. ‘Raika Live Jazz ’, güzel müzik, güzel yemek ve güzel ortamı bir arada isteyen herkesle Raika’nın büyüleyici Boğaz manzaralı barında buluşmayı bekliyor.

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...