Rahmi M. Koç Müzesi'nde farklı bir Babalar Günü

3904 kişi tarafından okundu
Rahmi M. Koç Müzesi'nde farklı bir Babalar Günü Rahmi M. Koç Müzesi'nde farklı bir Babalar Günü

Denizden hoşlanan babalar için tekneler, araba sevdalısı babalar için klasik otomobiller, trenlerden hoşlanan babalar için model trenler? Meraklı ve macera sever babalar için görülecek her şey Rahmi M. Koç Müzesi'nde.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Rahmi M. Koç Müzesi, Babalar Günü’nde macerasever babaları müzeye davet ediyor.  Deniz tutkunu babalar ile TCG Uluçalireis Denizaltı’sı ve Fenerbahçe Vapuru’nu gezebileceğiniz, otomobil hayranı babalarla Rolls Royce Silver Cloud, Ford Model T gibi klasik otomobillerin tadını çıkarabileceğiniz ayrıca koleksiyona yeni eklenen Haydarabad Nizamı Osman Ali Han’ın dönemine ait Fayton’u görebileceğiniz, Hasköy Nostaljik Demiryolu’nda ufak bir gezintiye çıkabileceğiniz, Lokomotif G10, Saltanat Vagonu ve Eski Moda Tramvayını görebileceğiniz bu özel günde, babalar hayallerini yaşama şansına sahip olacak.
Türkiye’de ulaşım, endüstri ve iletişim tarihine adanmış en önemli müze olan Rahmi M. Koç Müzesi’nde bu yıl babalar ve çocuklar gün boyunca bir yandan keyifli saatler geçirirken diğer yandan Haliç’in muhteşem manzarası eşliğinde endüstri ve bilim tarihinde yolculuk edebilecekler. Havacılık, denizcilik, karayolu ve demiryolu ulaşımına dair ayrı ayrı koleksiyon parçalarını keşfedebileceğiniz Rahmi M. Koç Müzesi, Babalar Günü’nde babasına farklı bir hediye vermek isteyen herkesi müzeye bekliyor. 

Etiketler : Müze İstanbul sanat

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler