Pop Caz'ın Yeni Yüzü Hediye Güven Babylon Sahnesinde!

1171 kişi tarafından okundu

Pop Caz'ın Yeni Yüzü Hediye Güven Babylon Sahnesinde! Pop Caz'ın Yeni Yüzü Hediye Güven Babylon Sahnesinde!

Caz vokalisti, besteci ve söz yazarı Hediye Güven, edebiyattan beslenen sözleri ve caz geleneğinden ilham alan melodileri ile 22 Ocak Perşembe akşamı Babylon'da sahne alacak.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş


 Caz vokalisti, besteci ve söz yazarı Hediye Güven, edebiyattan beslenen sözleri ve caz geleneğinden ilham alan melodileri ile 22 Ocak Perşembe akşamı Babylon’da sahne alacak. 2012 yılında yayınlanan pop caz veya alternatif pop olarak tanımlanabilecek ‘Yengeç’ albümüyle ile müzikseverleri yepyeni bir sound ile buluşturan ve müzik dünyasına yeni bir soluk kazandıran sanatçı eğlence ve hüznü birarada bulunduran tınılarıyla Babylon ahalisine keyif dolu bir gece yaşatacak.
Neşeli ritimlere hüzünlü melodilerin eşlik ettiği cazın renkli yüzünü Hediye Güven’in yorumuyla dinlemek için biletler biletix.com adresinden ve Babylon gişesinden satın alınabiliyor.
 

Etiketler : müzik canlı performans

Yorumlar


Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...