Petzimo.com Evcil Hayvanlarınızın İhtiyaçlarını Kapınıza Getiriyor

3659 kişi tarafından okundu
Petzimo.com Evcil Hayvanlarınızın İhtiyaçlarını Kapınıza Getiriyor Petzimo.com Evcil Hayvanlarınızın İhtiyaçlarını Kapınıza Getiriyor

Online pet shop alışverişinin adresi Petzimo.com, kaliteli birçok markayı bir araya getiriyor. Site kullanıcıları Petzimo üzerinde kedi ve köpek pet shop ürünleri, köpek maması fiyatları hakkında detaylı bilgileri görüntüleyebiliyor ve güvenli alışve

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Online pet shop alışverişinin adresi Petzimo.com, kaliteli birçok markayı bir araya getiriyor. Site kullanıcıları Petzimo üzerinde kedi ve köpek pet shop ürünleri, köpek maması fiyatları hakkında detaylı bilgileri görüntüleyebiliyor ve güvenli alışverişinin keyfini çıkarıyor. Petzimo.com’da online kredi kartı, kapıda nakit ve kredi kartıyla ödeme seçenekleri bulunuyor.
 
Evcil hayvan sahipleri için büyük bir kolaylık sunan sanal petshop mağazası Petzimo.com internet adresinde, marka marka köpek ve kedi mamalarıaynı anda karşılaştırılabiliyor, evcil hayvanlar için gerekli olan tüm malzemeler bulunabiliyor. Evcil hayvan sahipleri, Petzimo sayesinde sevimli dostları için kolay ve hızlı bir şekilde ürünlerini adreslerinde teslim alabiliyor.
 
Pet shop malzemelerinin e-ticaretteki tedarikçisi Petzimo.com internet sitesi toptan alımlarda avantajlı fiyatlar uyguluyor. Ayrıca Petzimo.com’da yer almayan ya da müşteriye özel taleplerde de ürün tedarik edilerek satış gerçekleştirilebiliyor. Müşterilerine para puan kazanma fırsatı sunan Petzimo.com’da yapılan alışverişlerde para puan kazanarak, puanları TL’ye dönüştürmek mümkün. Petzimo’ya yeni üyeliklerde 10,00 TL, alışverişlerde %2,50 TL, yapılan yorumlarda 0,20 TL, tavsiyelerde 0,10 TL, ankete katılımlarda 0,10 TL, siteye davetlerde 5,00 TL para puan kazanılabiliyor.
 
Petzimo.com internet sitesinin “indirimli ürünler” sayfasından en uygun fiyatlarla ürün alımı yapılabiliyor. Petzimo.com’da kredi kartı ile alışverişler güvenli bir ortamda yapılıyor. Sitede güvenlik amacıyla en son teknolojiler ve en iyi servis sağlayıcılar kullanılıyor. Petzimo’da kredi kartı bilgileri 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.
 
Sokak hayvanlarını da unutmayan petzimo.com üzerinden barınak ve sokaklarda yaşayan ihtiyaç sahibi hayvanlara mama bağışı yapılabiliyor. Dilerseniz Petzimo’nun hazırladığı ekonomik mama paketlerinin siparişini vererek, barınağa ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
 
Tüylü dostunuzun ihtiyacı olabilecek mama kapları, temizlik ve pire/parazit koruma ürünleri, taşıyıcılar, kedi oyuncakları ve aksesuarları, kulübe ve yataklar, tasma, köpek oyuncakları, özel kedi ve köpek kapıları gibi pet shop ürünleri de satışa sunuluyor.
 
Petzimo.com’un güncel duyuru ve indirimlerini, Petzimo sosyal medya hesaplarından ve Petzimo.com internet sitesinden ulaşabileceğiniz Petzimo bloğundan takip edebilirsiniz.
 

Etiketler : evcil hayvan

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler