Pati Birliği Sokak Köpeklerine Yönelik Eğitim ve Farkındalık Çalışmaları İçin Kadıköy Çevre Festival

3841 kişi tarafından okundu
Pati Birliği Sokak Köpeklerine Yönelik Eğitim ve Farkındalık Çalışmaları İçin Kadıköy Çevre Festival Pati Birliği Sokak Köpeklerine Yönelik Eğitim ve Farkındalık Çalışmaları İçin Kadıköy Çevre Festival

Subaru ve National Geographic iş birliğiyle sokak köpeklerinin yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla yola çıkan Pati Birliği, 31 Mayıs ? 3 Haziran tarihlerinde Kadıköy Çevre Festivali'nde ziyaretçilere sokak köpekleri ile doğru iletişimin püf nokta

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Subaru ve National Geographic iş birliğiyle oluşturulan ve sokak köpeklerinin yaşam koşullarını iyileştirme hedefiyle çalışmalar düzenleyen sosyal sorumluluk oluşumu “Pati Birliği” 31 Mayıs – 3 Haziran tarihlerinde düzenlenen Kadıköy Çevre Festivali’nde ziyaretçilerle buluşuyor. Açılan stantta sokak köpekleriyle ilgili merak edilenler, köpek sahiplenmenin ve bakımının püf noktaları,Pati Birliği’nin köpeklerin beslenme, bakım ve sevgi ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için hazırladığı mobil uygulaması “Dört Ayaklı Sevgi App’i” gibi birçok konuda bilgi alışverişinde bulunuyor.
Festival alanında açılan stantta reflektörlü tasma, çanta, defter, şapka, magnet, rozet gibi ürünler yer alıyor. Bu ürünlerin satışından elde edilen gelirin tamamı, sokaktaki patilerin tedavi ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacak.
Pati Birliği uygulaması ile siz de destek olabilirsiniz!
Dört Ayaklı Sevgi App’i Pati Birliği ile İstanbullu hayvanseverler, köpeklere takılan çipli tasmalar sayesinde mobil uygulama üzerinden köpeklerin konumlarını görebiliyor ve beslenme, bakım ve sevgi ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor. Ayrıca mobil aplikasyon üzerinden Çak Bi’ Pati derneğine de bağış yaparak köpeklerin beslenme, bakım ve klinik ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olabiliyor.
Sokak köpeklerinin acil durumları için projenin destekçisi Subaru tarafından tahsis edilen, hayvan/köpek taşımaya uygun şekilde donatılmış Subaru XV araçlarıyla hazır bekleyen Pati Birliği Ulaşım ekipleri, uygulama üzerinden haberleşerek acil durumdaki köpeklere yardım edebiliyor. Uygulama tüm platformlardan ücretsiz olarak indirilebiliyor.
Öncelikli olarak İstanbul Beşiktaş’ta başlayan Pati Birliği projesi, çok yakında Kadıköy ilçesinde de hayata geçmeyi hedefliyor.

Etiketler : doğa

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler