Parrot’tan botanik devrim

3754 kişi tarafından okundu
Parrot’tan botanik devrim Parrot’tan botanik devrim

Bitkilerinizin dilinden anlayacaksınız!

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

 Şimdi Parrot Flower Power ile bitkilerinizin tüm ihtiyaçları anında cebinizde… Artık bitkilerinizin dilinden anlayacak ve onlarla konuşacaksınız.
Parrot Flower Power, taşıdığı alıcılarla, kullanıldığı saksıdaki nem oranı, ışık yoğunluğu, sıcaklık gibi birçok hayati bilgiyi ölçüp size gönderiyor. Böylece bahçede ya da evde baktığınız bitkilerin tüm ihtiyaçları anında karşılanabiliyor.
Dünyanın en saygın bilim dergilerinden Popular Science tarafında 2013 yılında ‘geleceğin ürünü’ seçilen Parrot Flower Power, bitki bakımı konusunda eşsiz olanaklar sunuyor.
‘Botanik bir devrim’ olarak tanımlanan ürün, üzerindeki alıcılar sayesinde toprağın nem durumu, bitkinin gübre ihtiyacı, ortam sıcaklığı, ışık yoğunluğu gibi bitkiler için hayati önem taşıyan bilgileri, anlık olarak ölçüp bluetooth ile cep telefonuna gönderiyor. Cep telefonuna ücretsiz olarak indirilen uygulama sayesinde, bitkilerin anlık ihtiyaçları takip edilip raporlar ve istatistik bilgiler oluşturulabiliyor.  
Parrot Flower Power, bitkilerin ihtiyacı olduğu zamanlarda kullanıcıyı uyarabildiği gerçek zamanlı alarm seçenekleri de sunuyor. Bu eşsiz teknoloji sayesinde bitkilerin bakımsız kalması tarihe karışıyor. Parrot Flower Power Android ve Apple IOScihazlarıyla uyumlu çalışıyor. Ürünün hafızasında 6.000 bitki türüyle ilgili bakım bilgileri bulunuyor.
 Parrot Flower Power’ın Özellikleri
• Bluetooth Düşük Enerji
• Su geçirmez
• 6 ay batarya süresi (AAA batarya içindedir)
• Ebatlar: 3,5 x 7 x 19,5
• Ağırlık: 45,36 gr.
Parrot Flower Power’ın Kullanımı
Parrot Flower Power’ı bitkinizin toprağına yerleştirin ve akıllı telefonunuza Flower Power uygulamasını indirin. Arşivde bulunan 6000’den fazla bitki içerisinden kendi bitkinizi seçin ve anında bitkinizin ihtiyaçlarını dinleyin.  

Etiketler :

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler