Online okurların yeni dergisi Aktivist...

3745 kişi tarafından okundu
Online okurların yeni dergisi Aktivist... Online okurların yeni dergisi Aktivist...

Özgün içeriği ve nitelikli yazar kadrosu ile dikkat çeken Aktivist, şehir insanının ihtiyaç duyabileceği bilgilerin sunulduğu, yayın amacını temelde “değerler” üzerine kuran bir dergi olarak tasarlandı.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Rutin hayata, değişim alternatifleri sunabilmeyi hedefleyen dergi, iş yaşamından aileye, sağlıktan aktüaliteye kadar geniş bir alana yaydığı konularıyla dikkat çekiyor.
Aktivist, yazar kadrosunda pek çok kişinin yakından tanıdığı isimler var. Barış Soydan, Altan Tanrıkulu, Şebnem Aybar, Timur Tiryaki ve Hilal Çetinder, derginin yapı taşlarını oluşturuyor. Sevilen köşesi “Etik mi Değil mi?”yi Aktivist için hazırlayan Barış Soyan’ı “Değerler” üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan ve geçtiğimiz günlerde “İnsanlık2.0” adlı kitabıyla yeniden okurlara merhaba diyen Timur Tiryaki takip ediyor. Spor yazarı Altan Tanrıkulu, Sinema yazarı Hilal Çetinder, Kişisel Gelişim konularında Osman Can Aydoğmuş ve Funda Bilgili’nin yer aldığı yazar kadrosu “Bayılmışım, Kendime Geldiğimde Kırk Yaşındaydım” adlı kitabıyla büyük başarı sağlayan Şebnem Aybar ile tamamlanıyor.

Etiketler : aktivist online okur

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...