Okan Üniversitesi Fitness eğitimi verecek...

3991 kişi tarafından okundu
Okan Üniversitesi Fitness eğitimi verecek... Okan Üniversitesi Fitness eğitimi verecek...

Okan Üniversitesi ile Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Okan Üniversitesi ile Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu arasında işbirliği protokolü imzalandı.
 
Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik açtığı bölüm ve programlarla Türkiye’nin insan kaynakları ihtiyacına destek olan Okan Üniversitesi ile Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu arasında 25 Mart 2013 Pazartesi günü genel işbirliği protokolü imzalandı. İşbirliği kapsamında, Okan Üniversitesi Meslek Yüksekokulu bünyesinde açılacak olan Fitness ve Kondisyonerlik Önlisans Programı’nın müfredatı federasyon desteğiyle oluşturulacak. Bölümden mezun olan öğrenciler doğrudan “İkinci Etap Antrenör Belgesi” alabilecek. 
 
“İş yaşamına en yakın üniversite” vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Okan Üniversitesi, sektörel işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Okan Üniversitesi ile Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu arasındaki işbirliği protokolü, 25 Mart 2013 Pazartesi günü Okan Üniversitesi’nin Tuzla Kampüsü’nde düzenlenen törenle Rektör Prof. Dr. Şule Kut ve Federasyon Başkanı Niyazi Kurt arasında imzalandı. Mesleki eğitim ve mesleki yeterlilik sertifikalarının verilmesinin hedeflendiği ortak projelerin amaçlandığı protokol kapsamında, konferans ve festival başta olmak üzere birçok konuda da işbirliği yapılması amaçlanıyor. 
 

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler