Nilgül, uzun süren sessizliğini bozdu: "Radyoda Bi' Şarkı"

307 kişi tarafından okundu

Nilgül, uzun süren sessizliğini bozdu: Nilgül, uzun süren sessizliğini bozdu: "Radyoda Bi' Şarkı"

Bugüne kadar dört solo albüm ve bir single yayınlayan Nilgül, uzun bir aranın ardından, Pasaj Müzik etiketli yepyeni şarkısı "Radyoda Bi'Şarkı" ile müzikseverleri selamlıyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş


 Bugüne kadar dört solo albüm ve bir single yayınlayan Nilgül, uzun bir aranın ardından, Pasaj Müzik etiketli yepyeni şarkısı “Radyoda Bi’ Şarkı” ile müzikseverleri selamlıyor.
 
Nilgül yeniden müzikseverler ile buluşması için;  “Her açıdan çok içime sinen bir şarkı ile dönmek şahane. Bu defa hiç durmayacağım, hiç bırakmayacağım şarkı söylemeyi, nefes almayı” dedi.
 
Son dönemin güçlü bestecilerinden söz ve müziği Zeki Güner’e ait  olan şarkı, Nilgül’ün farklı ses rengi ve yorumuyla heyecan verici bir çalışmanın ortaya çıkmasını sağladı.
 
Şarkının video klibi, İstanbul’un farklı semtlerinde Mert Gider yönetmenliğinde çekildi.
 
İlk albümü "Ömürsüz Sevdalar", ardından yoğun ilgi gören ve Kıraç'la birlikte hazırladıkları "Arabesk Günler", "Pervane"  ve "Nar-ı Aşk" ve “Dualarım Seninle” single’ı Nilgül’ün geniş bir kitlenin dikkatini çekmesini sağlamıştı.
 

Etiketler : müzik

Yorumlar


Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...