MUTLULUĞUN MODASI GEÇMEZ ENYENİESKİ.COM

3794 kişi tarafından okundu
MUTLULUĞUN MODASI GEÇMEZ  ENYENİESKİ.COM MUTLULUĞUN MODASI GEÇMEZ ENYENİESKİ.COM

Her alışverişte seçeceğiniz bir sosyal sorumluluk kurumuna bağış yapan Türkiye’nin en yeni ikinci el sitesi enyenieski.com, yeni yılda umutlara aracılık ediyor…

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

"Kıyamıyorsan atmaya ne dersin satmaya!” misyonu ile yola çıkan enyenieski.com’da ikinci el, tamamı orijinal, yenisinden farkı olmayan, az kullanılmış orijinal çantalar, ayakkabılar, saatler, gözlükler ve elektronik ürünler yer alıyor.
 
enyenieski.com üzerinde satışa sunulan ikinci el lüks ürünlerin tamamı orijinal olup, ürünlerin orijinalliği, konusunda uzman stil danışmanları tarafından kontrol ediliyor.
 
Ünlü tasarımcıların sınırlı sayıda satılan eşsiz parçaları, yeni sezonun en trend ürünleri ve çok daha fazlası uygun fiyatlarda enyenieski.com’da yer alırken, satın alınan her ürünün fiyatına dahil olarak, TOÇEVKEDV, Hayata Renk Ver, Koruncuk ve Tohum Otizm Vakfı kurumlarına bağış yapılabiliyor.
 
İkinci el ürünlerin yanı sıra, markaların yeni sezon tasarımları da enyenieski.com’da satışa sunuluyor.
Yeni yıl alışverişlerinizde hem sevdiklerinizi hem de alışverişte seçeceğiniz bir sosyal sorumluluk kurumuna bağış yaparak onları da yılbaşı mutluluğuna dahil edebilirsiniz. 

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler