Mountain Hardwear ile Zirveye Giden Yolda Engel Tanıma

3281 kişi tarafından okundu
Mountain Hardwear ile Zirveye Giden Yolda Engel Tanıma Mountain Hardwear ile Zirveye Giden Yolda Engel Tanıma

Dağcılık ve aktif giyim sektörünün öncü markalarından Mountain Hardwear, İlkbahar- Yaz 18 koleksiyonu ile sıra dışı maceralarınıza ortak olacak.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Dağcılık ve aktif giyim sektörünün öncü markalarından Mountain Hardwear, İlkbahar- Yaz 18 koleksiyonu ile sıra dışı maceralarınıza ortak olacak.
Macera severlerin en yakın dostu Mountain Hardwear, doğanın çetin yüzüyle mücadelede devrim yaratan teknolojileri ile aktif spor tutkunlarını bekliyor. Yeni sezonda dağcılık, trekking, tırmanış ve tüm açık hava aktivitelerinde üstün performansı garantileyen ürün gamı ile Mountain Hardwear, doğada en büyük destekçiniz olacak.
Tabiat ile baş başa olacağınız açık hava aktivitelerinde ihtiyacınız olacak ekipman ve giyim koleksiyonu Mountain Hardwear’da... Hafif ve ergonomik yapısının yanı sıra, doğada ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri ideal şekilde yerleştirmeye imkan sunan çoklu gözlere sahip Mountain Hardwear sırt çantaları ve aksesuarlar profesyoneller tarafından onaylandı.
Koleksiyonda yer alan; güneş ve rüzgarın yıpratıcı etkilerinden koruyan şapka ve boyunluklar tamamlayıcı ekipmanlar olarak dikkat çekiyor. Zorlu doğa şartlarında konfor ve uzun süreli performans sunan dayanıklı pantolonlar, teknik özelliklerinin yanı sıra tasarımları ile göz dolduruyor. Nemi dağıtarak hızla kurutan Wick Q teknolojisi, ve yüksek hareketli aktiviteler için su geçirmez ve nefes alabilir kumaş özelliği sunan Dry Q Active teknolojisi zirvede yapılan aktivitelerde ihtiyaç duyulan gerilme ve nefes alabilirlik özelliği ile bir dağ ceketinden tüm beklentileri karşılıyor. Mountain Hardwear Dry Q CORE teknolojisi ile çok yönlü, dayanıklı ve su geçirmez-nefes alabilir ekipmanları sunuyor.
Mountain Hardwear, yaz boyunca keyifle deneyimleyeceğiniz yeni maceralarınıza ortak olmak üzere aktif yaşam tutkunlarını bekliyor.

Etiketler :

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • addressistanbul'a Yaz Geldi
  addressistanbul'a Yaz Geldi

  addressistanbul Ev Dekorasyon Merkezi ilhamını doğadan alan iri ve egzotik çiçek desenli tasarımları ile tropik adaların taze stilini evlere taşırken; turkuaz, pastel yeşili, kemik rengi ve sarı tonlarında ki mobilya ve aksesuarlar evlerin başköşeler

  Devamı ...
 • Yazmayı seven teknolojik babalara akıllı kalem
  Yazmayı seven teknolojik babalara akıllı kalem

  Hayatımıza giren pek çok aletin hızla akıllandığı günümüzde, kalem ve defterler de bu teknolojik dönüşümden nasibini aldı. Güney Koreli firma Neo Smartpen tarafından üretilen akıllı kalemler, ince ve şık gövdesinde devrim niteliğinde pek çok yeniliği

  Devamı ...