Metin Güçlü'nün "Boşluk" sergisi Brüksel'de...

3875 kişi tarafından okundu
Metin Güçlü'nün Metin Güçlü'nün "Boşluk" sergisi Brüksel'de...

Metin Güçlü’nün, “Boşluk” adlı sergisi, Brüksel’de sanatseverlerle buluşuyor…

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

“Art and Life” bünyesinde projelendirilmiş, sanatın farklı disiplinlerini çatısı altında toplayan ‘’Türkiye-Avrupa Birliği Kültürlerarası Sanat Dialogları’’ kapsamında, devam edecek olan etkinliklerin ilki, Türkiye Çağdaş Sanatı’nın önemli isimlerinden Metin Güçlü’nün ‘Boşluk’ başlıklı sergisi ile Brüksel’de…
Kültürlerarası diyaloglar ile bu birikimleri paylaşmak, yeni değerler katmak, karşılıklı etkilenmek, sanatçıların sınırlar ötesinde, tüm dünyada izlenebilmesini sağlamak önemli bir koordinasyon unsuru oluşturmaktadır. 
Avrupa Birliği nezdinde Türkiye Daimi Temsilcisi Büyükelçi Selim Yenel’in himayelerinde ve ev sahipliğinde, T.C. Dış İşleri Bakanlığı desteği, Saint-Josse Belediyesi, ve TUSİAD işbirliği ile THY Sponsorluğunda gerçekleşen, Küratörlüğünü Beste Gürsu’nun yaptığı Sergi, 6-26 Mart 2013 tarihleri arasında, T.C. Avrupa Birliği Daimi Temsilciliği Brüksel adresinde izlenebilecek.

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...