LeMan Kültür’le Bağdat Caddesi’ne Neşe Geldi

4884 kişi tarafından okundu
LeMan Kültür’le  Bağdat Caddesi’ne Neşe Geldi LeMan Kültür’le Bağdat Caddesi’ne Neşe Geldi

Bir dönem Beyoğlu’nda mizah ve eğlencenin merkezi haline gelen LeMan Kültür artık 20. yılında yeniden İstanbul’da. Ankara’dan Edirne’ye, Eskişehir’den Antalya’ya, İzmir’den Adana’ya kadar birçok şehirdeki 16 şubesinde günde 25 binden fazla kişinin uğ

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Bir dönem Beyoğlu’nda mizah ve eğlencenin merkezi haline gelen LeMan Kültür artık 20. yılında yeniden İstanbul’da. Ankara’dan Edirne’ye, Eskişehir’den Antalya’ya, İzmir’den Adana’ya kadar birçok şehirdeki 16 şubesinde günde 25 binden fazla kişinin uğrak yeri olan LeMan Kültür, İstanbul’da ilk olarak Caddebostan’da açıldı.
 
Farklı bakışaçısı ve konseptiyle yeme-içme dünyasına bambaşka bir soluk getiren LeMan Kültür, yaklaşık 20 yıldır Türkiye’nin sosyal Kültürünü aynı çatı altında buluşturuyor.  İlk açıldığı andan itibaren Kadıköylülerin yoğun ilgisiyle karşılaşan LeMan Kültür, onlarca çeşit yemek ve içecekle 7’den 70’e herkesin damak tadına uygun hizmet vermeye başladı.
Caddebostan LeMan Kültür, kendisine özgü birbirinden lezzetli yemeklerinin yanı sıra,  farklı müzikleri, sohbet ortamı,  herkesi kucaklayan sanat etkinlikleri ve sürprizleriyle İstanbulluların yeni buluşma adresi oluyor.
LeMan Kültür Restoran Grup Başkanı Kemal Şentürk:  İstanbullular, Beyoğlu’ndan sonraki ilk LeMan Kültür için çok beklemişti. Bağdat Caddesi ile bu hasret sona erdi. İstanbul’un önemli lokasyonlarında yeni LeMan Kültür’ler için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bizim için öncelikli olansa, geleneksel LeMan ruhunu, leziz yemekler, tatlı sohbetler ve farklı sanatsal etkinliklerle LeMan Kültür çatısı altında misafirlerimize sunabilmektir. LeMan Kültür, Türkiye’nin en büyük Cafe Bar Restaurant zinciri olarak her geçen gün yeme-içme sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam edecektir.”

Etiketler : kafe yeme içme mekan

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler