Küçük Çiftlik Park Unutanlara Nostaljik Geçmişi Fısıldayacak

4444 kişi tarafından okundu
Küçük Çiftlik Park Unutanlara Nostaljik Geçmişi Fısıldayacak Küçük Çiftlik Park Unutanlara Nostaljik Geçmişi Fısıldayacak

70'lerin romantik naifliği Küçük Çiftlik Park Gazino Geceleri'yle yeniden hayat bulacak! 7 Şubat'ta gerçekleşecek Gazino Geceleri'nde Selami Şahin ve Öykü Gürman'ın yanı sıra Anason Orkestrası sahne alacak!

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

KüçükÇiftlik Park’tan zaman makinesi girmiş gibi hissedeceğiniz özel bir etkinlik: Gazino Geceleri! Geleneği, adabı ve özel menüsüyle 30 yıl öncenin eğlencesini yaşatacak gazinoda Selami Şahin, Öykü Gürman ve Anason Orkestrası dinleyenleri geçmişe götürecek.
Geçtiğimiz yıl gazino konseptiyle İstanbul eğlence hayatına yeni bir soluk getiren KüçükÇiftlik Park Yeniden Gazino Geceleri bu yıl da devam ediyor. 7 Şubat Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta kapalı alanda kurulacak gazino Çağan Irmak’ın son filmi Unutursam Fısılda’da yer alan nostaljik gazinonun aynısı olacak. 70’li yılları canlandırmak için replikası filmde kullanılan Küçükçiftlik Gazinosu’nun orijinal sahnesi 7 Şubat gecesi alanda olacak!
50 yıllık sanat hayatıyla birbirinden özel eserlere imza atan Selami Şahin ve ‘Kınıfır Bed Renk Olur’ türküsüyle YouTube’da üç milyon izlenme oranına ulaşan Öykü Gürman ve eski 45'liklerden oluşan repertuarı ile Anason Orkestrası, 70’li yılların efsanevi KüçükÇiftlik Gazinosu’nun orijinal sahnesinde şarkılarını söyleyecek.

Etiketler : eğlence

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...