Kethüda Tasarımcı Haftası Başlıyor!

5286 kişi tarafından okundu
Kethüda Tasarımcı Haftası Başlıyor! Kethüda Tasarımcı Haftası Başlıyor!

Mimar Sinan'ın son eseri olan Hüsrev Kethüda Tarihi Ortaköy Hamamı, İstanbul Shopping Fest kapsamında kapılarını tasarımcılara açıyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Mimar Sinan’ın son eseri olan Hüsrev Kethüda Tarihi Ortaköy Hamamı, İstanbul Shopping Fest kapsamında kapılarını tasarımcılara açıyor. Yıl içinde çeşitli temalarda  tekrarlanacak 4 günlük geçici mağaza projesinin ilki,  10-13 Haziran tarihleri arasında “Tasarımcılar Tasarımseverlerle Ortaköy’de buluşuyor” konseptiyle İstanbul’un yaratıcı tasarımcılarını bir araya getiriyor.
Giysiden takıya, çantadan aksesuara farklı tasarımlar yapan ve üreten tüm sanatçılara açık projenin ilk teması “Tasarımcılar Tasarımseverlerle Ortaköy’de buluşuyor” olarak belirlendi. Otuzdan fazla satış noktasının yer aldığı Hüsrev Kethüda Tarihi Ortaköy Hamamı’nda, tasarımcılar farklı ölçülerde ve özelliklerde çok özel satış noktaları bulabilecek, Her gün onbinlerce yerli ve yabancı gezgin için önemli çekim merkezi olan Ortaköy’de seçkin bir hedef kitle ile buluşma olanağı bulacaklar.
İlki İstanbul Shopping Fest kapsamında düzenlenen Pop-Up mağaza konsepti, yıl içinde 2 ayda bir farklı  temalarda Hüsrev Kethüda Tarihi Ortaköy Hamamı’nda düzenlenmeye devam edecek.
Son yıllarda Avrupa ve Amerika’da çok popüler olan Pop Up Shop “Geçici mağaza” konseptine İstanbul’da yeni bir boyut kazandıracak “Kethüda Pop Up Shop” projesi ile mağazası olmayan ya da sadece online satış kanallarını kullanan tüm tasarımcılar, yepyeni geniş bir kitle ile buluşma imkanı bulacaklar.
 

Etiketler : şehir orataköy hamam

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler