Karaca Home ile Evlerde Yaz Ferahlığı

3700 kişi tarafından okundu
Karaca Home ile Evlerde Yaz Ferahlığı Karaca Home ile Evlerde Yaz Ferahlığı

Geniş ürün yelpazesiyle fark yaratan Karaca Home, enerjik ve çarpıcı nevresim takımlarıyla yaza merhaba diyor. Tasarım gücünü ve deneyimini modanın son trendleriyle birleştiren marka, evlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Geniş ürün yelpazesiyle fark yaratan Karaca Home, enerjik ve çarpıcı nevresim takımlarıyla yaza merhaba diyor. Tasarım gücünü ve deneyimini modanın son trendleriyle birleştiren marka, evlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.
Evleri tek dokunuşla değiştiren Karaca Home, İlkbahar/Yaz 2018 Koleksiyonu ile özgün tasarımlar sunuyor. Şıklığıyla göz kamaştıran yeni koleksiyonda; nevresim takımları, yatak örtüleri, havlu-bornoz setleri, dekoratif aksesuarlar, bebek ürünleri gibi birçok şık ürün, tasarımlarıyla dikkat çekiyor.
Doğanın saf, sınırlanmamış, kendine özgü gücünden destek alan Karaca Home, serin sonbahardan sıcak yaza geçerken doğanın tatlı, yumuşak dokunuşu ile heyecanlandırıyor. Romantik ve kadınsı çizgileriyle ön plana çıkan nevresim takımları çiçeksi ve naif tasarımlarla benzerlerinden ayrılıyor. Yüzde yüz pamuktan üretilen nevresim takımları; el nakışları, jakarlar, çiçek baskıları, 3 boyutlu dokular, mavi, nar çiçeği, beyaz, lila ve kırmızı tonlarla birleşerek yatak odanıza yazın canlılığını getiriyor.
Karaca Home'dan Özel Koleksiyon Alternatifleri
Özel kumaş detaylarının yumuşak hatlar ile buluştuğu koleksiyonun her parçası tek tek ayrı bir ruha hitap ederken doğal, duru ve dinamik bir yaza hazırlanıyor. Zengin desen ve dokuların yanı sıra göz alıcı renklerle tamamlanan koleksiyon, 5 ayrı ürün alternatifiyle sunuluyor. Karaca Home'un yatak odası grubunda her zevke hitap eden Elina, Roselia, Despina, Lalita ve Patriza nevresim takımlarında geniş nakış ve desen seçenekleri bulunuyor. Renkleriyle ilkbahar ve yaz duygusunu yansıtan nevresim takımları; düz, küçük çiçekli, kuru dal ve çalı görünümlü zarif desenler ile tamamlanıyor. Yumuşak tuşeli, sık dokuma teknikleri ile üretilmiş klasik nevresimler; koleksiyonun çeşitliliğine uygun alternatifler olarak öne çıkıyor.

Etiketler : ev

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler