Jabra Spor Kulaklık Serisinin Yeni Üyesi:Sport Rox Wireless

4029 kişi tarafından okundu
Jabra Spor Kulaklık Serisinin Yeni Üyesi:Sport Rox Wireless Jabra Spor Kulaklık Serisinin Yeni Üyesi:Sport Rox Wireless

Kabloların sizi kısıtlamadığı, özgür bir antrenman deneyimi arıyorsanız, güçlü hoparlörleri, Dolby ses kalitesi ve müziğinize derinlik katan özel Jabra Ses Uygulaması Jabra Sound ile Sport Rox Wireless sizin için ideal egzersiz arkadaşı.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Jabra'nın yeni spor kulaklığı Sport Rox Wireless, antrenmanlarda sınırlarını zorlayan sporcular için tasarlandı. Yüksek kaliteli kablosuz kulaklık, hareket halindeki sporcuların müziğini ve gelen aramalarını tek bir dokunuşla kontrol ediyor, zengin ve muazzam Dolby® ses kalitesiyle egzersizleri keyifli hale getiriyor.Kabloların sizi kısıtlamadığı, özgür bir antrenman deneyimi arıyorsanız, güçlü hoparlörleri, Dolby ses kalitesi ve müziğinize derinlik katan özel Jabra Ses Uygulaması Jabra Sound ile Sport Rox Wireless sizin için ideal egzersiz arkadaşı.
Antrenmanlarınız sırasında mola vermeniz gerektiğinde, batarya ömründen tasarruf etmek için kulaklıkları boynunuzun etrafında mıknatıslardan birleştirebilir, mıknatısları ayırdığınızda kulaklıkları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünle gelen EarGels™ ve EarWings™ aksesuarları ise, en yoğun egzersizler sırasında bile antrenmana odaklanabilmeniz için ultra sabit ve konforlu bir kullanım sağlar. Sağlam çelikten üretilen, tere ve fırtınaya dayanıklı olan yeni Sport Rox Wireless, ABD ordusunun yağmur, darbe, kum ve toza dayanıklılık standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Spor yaparken sınırsız bağlantı arıyorsanız, hızlı ve kolay bağlantı için yapmanız gereken, Jabra Sport Rox Wireless'ı telefonunuza dokundurmak. 

Etiketler : spor teknoloji

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler