İtalya'nın En Ünlü Çikolata Markalarından Pernigotti Türkiye'de

4986 kişi tarafından okundu
İtalya'nın En Ünlü Çikolata Markalarından Pernigotti Türkiye'de İtalya'nın En Ünlü Çikolata Markalarından Pernigotti Türkiye'de

155 yılı aşkın geçmişi ile İtalya'nın geleneksel ve tarihi çikolata markalarından Pernigotti, birbirinden lezzetli tatlarıyla Türkiye?de. Toksöz Grup tarafından 2013?te satın alınan Pernigotti, çikolata tutkunlarına farklı ve özel alternatifler sunuy

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

155 yılı aşkın geçmişi ile İtalya'nın geleneksel ve tarihi çikolata markalarından Pernigotti, birbirinden lezzetli tatlarıyla Türkiye’de. Toksöz Grup tarafından 2013’te satın alınan Pernigotti, çikolata tutkunlarına farklı ve özel alternatifler sunuyor.
İtalya’nın en köklü markalarından Pernigotti çikolatalarının özel tadı, Napolyon savaşları sırasında ortaya çıkan ve kakao ve fındık ezmesi karışımından meydana gelen Gianduia adındaki çikolata türünden geliyor.
İçinde trans yağ, renklendirici, koruyucu ve hiçbir katkı maddesi bulunmayan Pernigotti tüm yaş grubu ve tüketim anlarına uygun çok farklı ve kaliteli ürünleri ile keyifli anların vazgeçilmez markası olmayı vaad ediyor.
Pernigotti’nin; Gianduiotto (fındık ezmeli çikolata), Cremino (ortası fındık kremalı fındıklı sütlü çikolata), Gemma (içi fındıklı, sütlü çikolata dolgulu sütlü çikolata), Nocciolato (bütün fındıklı ve fındık ezmeli çikolata) olmak üzere her damak zevkine uygun çeşitleri bulunuyor.

Etiketler : çikolata

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler