İstanbul?un En Yeni Lezzet Durağı Casual Brasserie Açıldı

6027 kişi tarafından okundu
İstanbul?un En Yeni Lezzet Durağı Casual Brasserie Açıldı İstanbul?un En Yeni Lezzet Durağı Casual Brasserie Açıldı

İstanbul'un lezzet haritasına geçtiğimiz hafta yeni bir mekan daha katıldı; Casual Brasserie Cafe & Bar? Anadolu yakasında Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi içinde yer alan 160 kişilik mekan, Turkmall ve Güldamlası ortaklığı olan Noa Hospitalty kuruluş

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

İstanbul’un lezzet haritasına geçtiğimiz hafta yeni bir mekan daha katıldı; Casual Brasserie Cafe & Bar… Anadolu yakasında Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi içinde yer alan 160 kişilik mekan, Turkmall ve Güldamlası ortaklığı olan Noa Hospitalty kuruluşu. 
Menüde yok yok!
Köy kahvaltısından sağlıklı atıştırmalıklara, deniz ürünlerinden pizzalara, çocuk menüsünden pastalara kadar zengin bir a la carte menüye sahip mekanda Türk ve dünya mutfaklarından örnekler sunuluyor. Casual Brasserie’nin mutfağı ise deneyimli Şef Durmuş Coşkunsu’ya emanet. Uzun yıllar mutfakta harikalar yaratan Coşkunsu, reçetesi kendinde saklı “Cafe de Paris Pizza” ve “Özel sosla panelenmiş şinitzel” ile misafirlere lezzet sürprizleri sunuyor. Mekan, büyük porsiyonlar halinde servis edilen etleriyle de iddealı.
Pastane Şefi ise genç ve yetenekli Fransız, Luca Eyüboğlu… Casual Brasserie’nin mutfağında Luca ve ekibi tarafından günlük olarak hazırlanan tüm pastane ürünleri şimdiden kendi müdavimlerini yaratmaya aday. Özellikle Nutellalı Pasta ve Chocolate Bomba en çok tercih edilen pastalar olarak öne çıkmış durumda.
Bu lezzetlere ise ev yapımı gazozlar, kahve ve içki çeşitleri eşlik ediyor. Geniş bir terası da olan Anadolu yakasının bu yeni lezzet durağı haftanın her günü hizmet veriyor.  

Etiketler : lezzet restoran

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler