İstanbul Extreme Fest şehre acayip bi’ hareket katacak!

3741 kişi tarafından okundu
İstanbul Extreme Fest  şehre acayip bi’ hareket katacak! İstanbul Extreme Fest şehre acayip bi’ hareket katacak!

Türkiye’nin ilk ve en büyük ekstrem festivali İstanbul Extreme Fest’in ev sahipliğini ise önceki yıllarda olduğu gibi 4. yılında da Forum İstanbul yapacak.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Hem adrenalin dolu sporları sevenler, hem de eğlenirken biraz heyecanlanmak isteyen her yaştan  herkes İstanbul Extreme Fest’de kendine göre bir aktivite bulacak. 24-25 Mayıs tarihlerinde İstanbul Extreme Fest 2014’e gelen herkes maksimum enerji ve eğlenceye doyarken, Forum İstanbul’daki ekstrem indirimlerle alışverişte de farklı bir deneyim yaşayacak.
 Ödüllü Sokak Sporları Yarışması
Yeteneklerini sokaklarda geliştiren BMX (rampa), skate board (kaykay), in-line skate (roller blade paten) ve flatland (BMX yer hareketleri) tutkunları İstanbul Extreme Fest kapsamında gerçekleşecek Sokak Sporları Yarışması’nda iki gün boyunca profesyonel bir parkurda, binlerce izleyici önünde yapacakları gösterilerle jüriyi etkilemeye çalışacaklar. Master seviyesinde sporcuların bulunduğu jüri karşısında performanslarını sergileyecek yarışmacılar arasından dereceye girenler 10.000 TL’lik ödülü paylaşacaklar. Yarışmaya Mayıs ayı başından itibaren Forum İstanbul facebook sayfası (www.facebook.com/istanbulforum) üzerinden kayıt yapılabilecek.
 Herkese göre bir ekstrem deneyim var
İstanbul Extreme Fest bu yıl da nefes kesen şovların yanı sıra çok eğlenceli aktiviteler sunuyor. Türkiye’de o güne kadar kurulmuş olacak en yüksek Bungee Jumping rampası (115 metre), oyuncuların da top gibi yuvarlanacağı Balon Futbolu, tepeden aşağı 360 derece dönerek inebileceğiniz çılgın eğlence Roller Ball, snowboard ve sörf deneyimi yaşanabilecek özel alanlar, 8 metre yukarda taklalar atılabilecek özel trambolin, çocuklar ve yetişkinler için 3 farklı zorluk derecesine sahip tırmanma duvarı, F1, kayak ve motorsiklet simülatörleri, bol ödüllü yarışmalar... Hepsi İstanbul Extreme Fest 2014 katılımcılarını bekliyor olacak. 
 Vine Atölyeleri
Kurulacak Vine Atölyesi’nde ise katılımcılar, yüzbinlerce takipçisi olan Vine fenomenleri ile tanışıp birlikte Vine videosu çekebilecek. Çektikleri videolarla hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak.
 Alışverişin Ekstrem Hali
İstanbul Extreme Fest sadece eğlencede değil, indirim ve kampanyalarla alışverişte de ekstrem deneyimler sunmaya hazırlanıyor. 24-25 Mayıs tarihlerinde Forum İstanbul’da gerçekleştirilecek yarışmalar ve mağazaların haftasonuna özel çarpıcı indirimleri ile ziyaretçiler evlerine büyük kazançla dönecek.  

Etiketler : Adrenalin Kayak Atölyeler

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler