Hayko Cepkin'in Kurucusu Olduğu Yaşam Merkezi 'Varil / Barrel Camping' Hayata Geçiyor!

5921 kişi tarafından okundu
Hayko Cepkin'in Kurucusu Olduğu Yaşam Merkezi 'Varil / Barrel Camping'  Hayata Geçiyor! Hayko Cepkin'in Kurucusu Olduğu Yaşam Merkezi 'Varil / Barrel Camping' Hayata Geçiyor!

Yemyeşil bir doğanın içinde, dağların ortasında, hem huzuru hem de eğlenceyi bulabileceğiniz yepyeni bir konaklama ve yaşam alanı

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Hayko Cepkin’in kurucusu olduğu ve hazırlıkları yaz sezonu boyunca devam eden Varil/Barrel Camping 29 Ağustos Cumartesi günü büyük açılışa hazırlanıyor!
Yemyeşil bir doğanın içinde, dağların ortasında, hem huzuru hem de eğlenceyi bulabileceğiniz yepyeni bir konaklama/yaşam alanı… İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Mahallesi bölgesinde 9 dönümlük bir arazi üzerine kurulan Varil/Barrel Camping, her sezon misafirlerini ağırlamak için bekliyor!
29 Ağustos Cumartesi günü DJ performanslar ve sürprizler ile açılışını yapacak olan Varil/Barrel Camping’de eğlence baz alınarak bir program hazırlandı. Büyük açılışta müzik, eğlence ve çeşitli aktiviteler ile unutulmaz bir hafta sonu yaşanacak!
 Taş ev, özel odalar ve çadır/karavan alanı ile herkese istediği konaklama fırsatını sunan kampta dileyen havuz keyfi ve orman içi yapay sahilde plaj futbolu ve voleybolu oynayarak zaman geçirirken, dileyen misafirler de yemyeşil ağaçların içinde huzur dolu zamanlar geçirecek. Hayvan dostlarımızın da yaşadığı bu kampın bir diğer özelliği ise, evcil hayvanlarınız ile konaklayabilme imkanı sunması... Hem size hem de hayvan dostlarınıza özel konaklama alanları mevcut…
Özel event ve organizasyonlar, çeşitli motivasyon toplantıları, motorsiklet/yoga/pilates ve diğer spor gruplarının özel aktiviteleri için de uygun olan Varil/Barrel Camping,  ilerleyen dönemlerde çeşitli akustik performanslara, konserlere ve festivallere de ev sahipliği yapacak.
Ayrıca kamp içerisinde, huzurlu ve tatil hissiyatı ile albüm kaydedecek sanatçı ve müzisyen dostlar için de bir kayıt stüdyosu hazırlığı devam ediyor.
 
29 Ağustos'taki açılış halka açık olarak gerçekleşecek.
 

Etiketler :

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler