Hakkımızda

Dijital Dünyanın İlham Dolu Dergisi 
Değişim… Gelişim… Deneyim…

Yaşam, genel kültür, iş yaşamı ve kişisel gelişim konular üzerine yayın yapan ve her platformda ücretsiz olarak okunabilen Aktivist Dergi, 2 ayda bir yayınlanan dijital dergisi ve haber portalıyla 30.000’den fazla kişi tarafından takip ediliyor.

Mobil uygulamasının yanı sıra, Turcell Dergilik, TTNET Kitaplık ve Dijimecmua üzerinden de erişilebilen Aktivist, zengin içeriği ve özgün tasarımıyla dijital yayıncılığın en güzel örnekleri arasında yer alıyor.

İnteraktif özellikler taşıyan Aktivist Dergi, bu interaktiviteyi mobil dergisine taşıyarak, okurlarını bilginin kaynağına eriştirmeyi hedefliyor.

Eskimeyen, Yayından Kalkmayan, Daima Güncel Kalan Bir İçerik

Dijital dünyanın yayıncılığa en büyük katkısı, öyle sanıyoruz ki, içeriğin daima erişilebilir kalması. Arama motorlarına yansıyan içeriği ile Aktivist, kullandığı özel alt teknik alt yapısıyla her ne kadar iki ayda bir yayınlansa da aslında süresiz bir yayın. Biz de içeriğimizi oluştururken bu nedenle daima kavramların, tanımların izini sürüyoruz. Gündemi değil, daima güncel olanı takip ediyoruz. Bu açıdan bakıldığında Aktivist içeriğiyle klasikleşen yayınlar arasına girecektir diye düşünüyoruz.

Video, Müzik, Online Link Yönlendirmesi ve Anında Satın Alma Özellikleri

Aktivist, kullandığı özel dijital yayın programı ile okurlarına interaktif bir içerik sunar. Dergimizde bir makale ya da röportajı sizin için seçtiğimiz bir müzik eşliğinde okuyabilir, sayfalarımızda içeriği desteklemek için hazırladığımız videoları anında oynatabilirsiniz. Sinema bileti, kitap ya da yeni çıkan ürünlerden beğendiklerinizi, hemen o anda satın alabilirsiniz.

Aktivist Tamamen Ücretsizdir Çünkü Bazı Şeyler Parayla Satılmaz

Aktivist, yer aldığı tüm platformlarda, ücretsiz olarak okunabilir. Aktivist’in mobil uygulaması da aynı şekilde ücretsizdir.