Güvenli ve rahat bir seyahat için ihtiyaç duyulan her şey Tchibo'da

3729 kişi tarafından okundu
 Güvenli ve rahat bir seyahat için ihtiyaç duyulan her şey Tchibo'da Güvenli ve rahat bir seyahat için ihtiyaç duyulan her şey Tchibo'da

Her hafta yeni bir temayla, alışveriş severlere yeni dünyalar keşfetme fırsatı sunan Tchibo'da, seyahat hazırlıkları başladı.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Yaz ayları yaklaşırken herkesi bir yola çıkma heyecanı sarmaya başladı. Tchibo’nun yeni seyahat koleksiyonunda; bavullar, çantalar, seyahat gereçleri ve pratik düzenleme yardımcıları ile bir seyahat için ihtiyaç duyulan her şey yer alıyor. Tatil hazırlıkları yapanlar Tchibo’nun bu özel koleksiyonunu, 16 Mayıs'tan itibaren www.tchibo.com.tr‘de ve tüm Tchibo‘larda bulabilecekler.
 
Her hafta yeni bir temayla, alışveriş severlere yeni dünyalar keşfetme fırsatı sunan Tchibo’da, seyahat hazırlıkları başladı. 16 Mayıs'tan itibaren www.tchibo.com.tr‘de ve tüm Tchibo‘larda yepyeni bir koleksiyon ziyaretçilerle buluşacak. Yılın en güzel zamanına en iyi şekilde hazırlanmak isteyenler, Tchibo’nun yeni koleksiyonunda aradıkları her şeyi ve fazlasını bulabilecekler. Tchibo’nun şık ve fonksiyonel bavulları, güvenli çantaları, seyahat gereçleri ve pratik düzenleme yardımcıları ile seyahat keyfi ikiye katlanacak.
 
Bavul ihtiyacı olanlar kaçırmasın
Tchibo’nun yeni bavulları, seyahat hazırlıklarını kolay ve keyifli hale getiriyor. Maksimum ağırlığı 2,8 kg. olan "Hafif Kumaş Bavullar”, çok hafif olmalarının yanı sıra dayanıklı polyester dokumadan üretildi. 4 adet 360° dönebilen ve kolay kayan tekerleklere sahip olan bu ürünler, avantajlı fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Sadece 2 kg. ağırlığında olan ve uçak seyahatlerinde el bagajı olarak da kullanılabilecek “küçük boy hafif kumaş” bavulun fiyatı 329,95 TL. Aynı serinin orta boyu 379,95 TL, büyük boyu ise 429,95 TL.
         
Sapasağlam bavullar
Tchibo’nun sert bavullarının dışı son derece dayanıklı plastik malzemeden yapıldı. Ürünler, dayanıklılıklarının yanı sıra zararlı madde konularıyla ilgili de bağımsız kuruluşlar tarafından test edilerek, Tchibo kalite güvencesi kapsamında müşterilerle buluşuyor. İç bölümleri mükemmel şekilde düzenlenen sert bavullar TSA kilitle donatıldı. Yeni koleksiyonda mavi renkli 2’li sert bavul seti 799,95 TL’ye sunuluyor. Bu sağlam ürünleri farklı boylarda ayrı ayrı almak da mümkün; sert bavulların küçük boyu 399,95 TL, orta boyu 449,95 TL,  büyük boyu 499,95 TL.
 
“Hibrit ürün” seçeneği
Tchibo, bavul ihtiyacında farklı bir çözüm arayanlara ise hacmi yüzde 30'a kadar genişletilebilen “Hibrit Bavulları” sunuyor. Kumaş bavulun esnekliğini ve hafifliğini sert kabuklu bavulun sağlamlığı ile birleştiren “hibrit bavulların”, küçük boyu 399,95 TL, orta boyu 479,95 TL, büyük boyu ise 549,95 TL.
 
Hırsızlığa karşı güvenli çantalar
Tchibo’nun yeni koleksiyonunda güvenli çantalar da yer alıyor. Bu çantalar, hırsızlığa ya da benzeri olumsuz durumlara karşı güçlü güvenlik detaylarıyla korunuyor. Kopmayı zorlaştıran metal güçlendirmeli omuz kemerine sahip olan “Güvenli Omuz Çantası” 99,95 TL’ye satılıyor. “Güvenli Bel ve Omuz Çantası” 79,95 TL, “Güvenli Sırt Çantası” 109,95 TL, bir diğer “Güvenli Çanta” ise 139,95 TL’ye müşterilerin beğenisine sunuluyor.
 
Diğer seçenekler…
Tchibo'da kaçırılmayacak başka fırsatlar da var: 6 adet “Seyahat Torbası” 39,95 TL’lik avantajlı fiyatıyla dikkat çekiyor. Düzenli bavul yapmak için kullanılabilecek “Askılı Düzenleyici” (69,95 TL) eşyalara kolay ulaşmayı sağlıyor. “Aksesuar Düzenleyici Çanta” (54,95 TL), “Takı Kutusu” (59,95 TL) ve arabayla yapılan yolculuların olmazsa olmazı “Büyük Araç İçi Soğutucu” (449,95 TL) Tchibo’da seyahat severleri bekliyor.
    

Etiketler : seyahat

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler