Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla yola çıkan Vodafone FreeZone’un End Productions

4154 kişi tarafından okundu
Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla yola çıkan Vodafone FreeZone’un End Productions Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla yola çıkan Vodafone FreeZone’un End Productions

Türkiye’nin en büyük müzik yarışması ve lise etkinliği olan Vodafone FreeZone 17. Liselerarası Müzik Yarışması’nda büyük final 26 Nisan Cumartesi gerçekleşecek.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Geçtiğimiz ay boyunca 2 bini aşkın liselinin elemelerde sahne aldığı yarışmanın finali Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek. Finalde yarışacak grupları; Teoman, Serhat Hacıpaşalıoğlu, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Tarkan Gözübüyük, Deniz Tuzcuoğlu, Melis Sökmen, Ali Eyüboğlu, Ömür Gedik, Mehmet Çalışkan, Sina Koloğlu, Onur Baştürk, Tuluhan Tekelioğlu, Melike Karakartal, Önder Sarıahmetoğlu, Ali Deniz Uslu, Hatice Tuncer, İlker Yazıcı ve Melike Birgölge gibi isimlerden oluşan jüri değerlendirecek. Törene ayrıca ünlü sanatçı Nilüfer de katılacak. 

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...