GENÇLERİN FENOMENİ GÖLGEKAPAN, SERİNİN BEŞİNCİ KİTABI “KAYIP DÜNYANIN SIRRI” İLE TÜM KİTAPÇILARDA

3597 kişi tarafından okundu
GENÇLERİN FENOMENİ GÖLGEKAPAN, SERİNİN BEŞİNCİ KİTABI “KAYIP DÜNYANIN SIRRI” İLE TÜM KİTAPÇILARDA GENÇLERİN FENOMENİ GÖLGEKAPAN, SERİNİN BEŞİNCİ KİTABI “KAYIP DÜNYANIN SIRRI” İLE TÜM KİTAPÇILARDA

İngiltere’nin en prestijli ödülü Blue Peter sahibi yazar Ali Sparkes imzalı Gölgekapan serisinin beşinci ve son kitabı “Kayıp Dünyanın Sırrı”, Caretta Yayıncılığın gençlere özel markası Karumbe imzasıyla, yine heyecan dolu yepyeni bir macerayla okur

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Özel yeteneği sayesinde şekil değiştirip bir Gölgekapan’adönüştüğü gün, Dax Jones’un hayatı bir daha eskisi gibi olmadı. Yalnızca kendi gibi özel yetenekli çocukların okuduğu bir okula getirildi. Burada macerayı, özgürlüğü ve eğlenceyi iç içe yaşıyor, her özel yetenekli çocuk gibi o da yeteneği konusunda kendini geliştiriyordu. Dax bir Gölgekapan olabiliyor, arkadaşları gizli dünyalardan haberler alabiliyor, nesneleri hareket ettirebiliyor, görünmez olabiliyor ya da hastalıkları iyileştirebiliyorlardı.
Bir süreliğine okulundan ve arkadaşlarından ayrı kalmak zorunda olan Dax’in hayatından esrarengiz olaylar eksik olmuyordu. Önce babasından gelen gizemli bir mektup, sonra yıllar önce kaybettiği annesinden gelen bir anahtar… Dax, belki de nasıl ve neden Gölgekapan olduğunu artık öğrenebilecekti.
Keşfettiği gizli bir koridor sayesinde paralel evrenlere müthiş bir yolculuk yapan Dax Jones, Amaç Kulübüyle, ilgili sırları çözebilecek ve özgürlüğüne kavuşabilecek mi?
Caretta Yayıncılığın gençlere özel markası Karumbe etiketiyle raflarda yerini alan Gölgekapan serisinin beşinci ve son kitabı “Kayıp Dünyanın Sırrı” merak edilen tüm soruların yanıtlarıyla okuyucusunu büyülü dünyanın sırlarını paylaşmaya çağırıyor.
 
    

Etiketler : Kitap

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...