Game of Thrones Seti Gezisi n11.com'da

4644 kişi tarafından okundu
Game of Thrones Seti Gezisi n11.com'da Game of Thrones Seti Gezisi n11.com'da

n11.com Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor ve hayatta sadece bir kere yaşanabilecek deneyimlere platformunda yer veriyor. 111 günlük Dünya turundan Everest'te kamp kurmaya, buzullar üzerinde dünyanın en hızlı arabalarını kullanmaktan, Game of Thron

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

 n11.com Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor ve hayatta sadece bir kere yaşanabilecek deneyimlere platformunda yer veriyor. 111 günlük Dünya turundan Everest’te kamp kurmaya, buzullar üzerinde dünyanın en hızlı arabalarını kullanmaktan, Game of Thrones Seti Gezisi’ne kadar en iddialı gezileri maceraseverlerin ve farklı deneyim arayanların beğenisine sunuyor.
Alışverişin Uğurlu Adresi n11.com, platformunda bulunan Tatil ve Eğlence kategorisi ile “tatil” kavramını yeniden şekillendiriyor ve yeni yerler keşfetmenin, farklı deneyimler yaşamanın değerini bilenler için ‘Hayatının Serüveni’ gezilerini satışa sunuyor. Dünyanın en gözde partileri, kadın ve erkekler için moda showları, en çok hayal edilen rotaları, dünya çapında ses getiren dizilerin set ziyaretleri, en çılgın doğa aktiviteleri, hayalleri süsleyen ünlüler ile tanışma fırsatı ve daha birçok çılgınca deneyim n11.com’un Tatil ve Eğlence Kategorisi altında  ‘Hayatının Serüveni’ adı ile yer alıyor. Her ay 11 yeni deneyimin tanıtılacağı platformun hepsi birbirinden özel Aralık ayı serüvenleri kişi başı 3.000 TL ile 170.000 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.
“Hayatının Serüveni” ile Game of Thrones Setini ziyaret etmek hayal değil
n11.com’un Tatil ve Eğlence Kategorisi’nde farklı acentalar tarafından satışa sunulan kültür ve yurtdışı turlarına eklenen “Hayatının Serüveni” seyahat hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Aralık 2014 ‘11 Hayatın Serüven’sayfasında; 111 günlük Dünya Turu, Avustralya’da gerçekleşecek ‘Okyanusta Heyecanlı Dalış’, Hugh Hefner’ın Beverly Hills’tekimalikanesinde gerçekleşecek ‘Midsummer Night’s Dream Party’, Kosta Rika’da 11 günlük 400 metre denizaltı keşfi ‘Deniz Altı Keyfi’, Boeing 727 ile ‘Sıfır Yer Çekimi’,  Everest’de Trekking, Finlandiya’da dünyanın en hızlı arabaları ile’Supercar Buz Sürüşü’, dünyanın en ünlü tasarımcılarının yer aldığı ‘Londra Moda Haftası’, ‘Buz Oteli Deneyimi’, gece yarısı güneşi olarak bilinen ‘Bir Kış Vakti İzlanda’ gezisi yer alıyor. n11.com ayrıca Aralık ayında, ‘Game of Thrones Seti Gezisi’ ile Kuzey İrlanda’da 5. sezonu çekilen ve dünya çapınca ses getiren dizinin kamera arkasını ziyaret ederek dizinin yazarı David Benioff ile tanışma imkanı sunuyor. ‘Hayatının Serüveni’ ürünleri için satın alma kolaylığı da sunan n11.com, hayallerinin peşinde koşan maceraseverlere n11.com müşteri hizmetleri aracılığıyla ödemelerini planlayabilme imkanı sunuyor.

Etiketler : tatil gezi game of thrones

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler