Farklı Bir İftar: Fındıkkabuğu Ateşinde Çınaraltı Malgalbaşı

3908 kişi tarafından okundu
Farklı Bir İftar: Fındıkkabuğu Ateşinde Çınaraltı Malgalbaşı Farklı Bir İftar: Fındıkkabuğu Ateşinde Çınaraltı Malgalbaşı

Çınaraltı Mangalbaşı, sıra dışı bir iftar deneyimlemek isteyenler için fındık kabuğu ateşiyle dumansız mangal keyfi sunuyor. Anadolu Yakası?nın saklı hazinesi Bostancı?da hizmet veren mekân, iftariyelikleri, zeytinyağlıları ve birbirinden leziz etler

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Çınaraltı Mangalbaşı, sıra dışı bir iftar deneyimlemek isteyenler için fındık kabuğu ateşiyle dumansız mangal keyfi sunuyor. Anadolu Yakası’nın saklı hazinesi Bostancı’da hizmet veren mekân, iftariyelikleri, zeytinyağlıları ve birbirinden leziz etleriyle farklı bir iftar deneyimi yaşatıyor.
 
Dışarıda yenen iftar yemeklerinde işletmelerin en çok şikâyet aldığı problem olan servis hızı ve kalitesini, misafirlerin kendi etlerini masa üstü mangallarda pişirdiği özel konseptiyle bertaraf eden Çınaraltı Mangalbaşı’nda, birbirinden lezzetli ve bol çeşitli et seçeneklerinden dilediğiniz kadar sipariş edebiliyor, dumansız ve kokusuz fındıkkabuğu ateşinde kendiniz pişiriyorsunuz.
Sizi ateşi hazır olarak bekleyen masa üstü mangallara tam zamanında bırakılan etler, siz çorbanızı içene kadar pişiyor ve iftarda gecikmiş, soğumuş ve formunu kaybetmiş menülerin yerine tam zamanında hazır olan, sıcak ve taze bir yemek yeme imkânı yaratıyor.
 
İstanbul’un En Modern Mangalbaşı Mekanlarından Biri
Son yıllarda yıldızı iyice yükselen Bostancı sahilinin en özgün mekânlarından biri olarak dikkat çeken Çınaraltı Mangalbaşı, temiz havası ve incelikle planlanmış iftar menüsüyle bir yandan sohbet ederken bir yandan da her şeyin zamanında ve sıcak olarak hazırlanmasına olanak sağlıyor.
Bilindik mangalbaşı deneyimlerinin çok ötesinde bir konfor sunan Çınaraltı Mangalbaşı’nın dumansız ve kokusuz mangallarında, mekânın leziz etlerinden kendi arzunuza göre bir seçki hazırlayabilirsiniz. Mekanda dana ve kuzu ızgara ile beyaz et çeşitlerinin yanı sıra sakatat ve sucuk da mevcut. Dilerseniz menünüzü zeytinyağlılar, mezeler ve salata ile zenginleştirebilir ya da toplu rezervasyonlar için kendi özgün fiks menünüzü oluşturabilirsiniz. 

Etiketler : iftar yemek mekan

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler