Eyvah, arkadaşımın sevgilisine âşık oldum

3977 kişi tarafından okundu
Eyvah, arkadaşımın sevgilisine âşık oldum Eyvah, arkadaşımın sevgilisine âşık oldum

Pena Yayınları'ndan çıkan ve şimdiden genç yetişkin dalında yılın romanı olmaya aday Aşk-ı Felek, ?Hoşlandığım kişiyle nasıl bir araya gelirim?? sorusuna aklınıza gelebilecek en sevimli ve keyifli biçimde yanıt arıyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Pena Yayınları’ndan çıkan ve şimdiden genç yetişkin dalında yılın romanı olmaya aday Aşk-ı Felek, “Hoşlandığım kişiyle nasıl bir araya gelirim?” sorusuna aklınıza gelebilecek en sevimli ve keyifli biçimde yanıt arıyor.
Âşık olmak için küçük bir yardıma ihtiyaç duyan herkese
Kayla en yakın arkadaşının sevgilisi, okulun popüler çocuğu Talon’a çılgınlar gibi âşıktır. Talon’u ilk o görmüştür ancak en yakın arkadaşı Reagan ondan önce davranmıştır. Kayla’nın bu duygularını sadece Wesley bilmektedir. Wesley, Talon’ın en yakın arkadaşıdır ve Reagan’a âşıktır. Wesley ve Kayla aşklarına ulaşmak için beraber çalışmaya karar verir.
Aşkta plan yapılmaz
İşte Pena Yayınları’ndan sürprizlerle dolu bir hikaye... Gençlik edebiyatının çok okunan Amerikalı yazarı Cassie Mae, “Aşk-ı Felek” romanında işin ucunda aşk olunca plan yapmanın boş olduğunu anlatıyor. Aşkın en deli dolu zamanlarını yaşayan dört gencin birbirlerini elde etme ve duygularını itiraf etme çabaları müthiş eğlenceli, çok sevimli ve çok komik.
Mizah ve aşk el ele
Gençlik romanları çoksatanlar listelerine giren Cassie Mae, kitabında çok yönlü ve popüler karakterler yaratmayı başarıyor. Dört gencin arasındaki farklılıklar kitaba mizahi bir ton katarken, yazarın karakter gelişimine ve detaylara verdiği önem anlatımı zenginleştiriyor. Üstelik beklenmedik sürprizler heyecanın son ana kadar sürmesini sağlıyor.
Son zamanların en eğlenceli aşk romanlarından biri olan Aşk-ı Felek, sizi koşulsuz aşklar, hesapta olmayan dönüşler ve içten gülümsemelerle dolu bir yolculuğa çıkarıyor. 
Kitap hakkında ne dediler:
“Cassie Mae’nin kitapları zevkli kaçamaklarımdan biri haline geldi. Zevkli çünkü kim romantik komedi okumayı sevmez ki? Kaçamak çünkü kitabı okurken tüm sorumluluklarımı bir kenara bırakıyorum. Ne? Bulaşık mı var?” - Pauline Creeden
“Kesinlikle Aşk-ı Felek’e bayıldım. Sevimli, eğlenceli, kaçık ve etkileyici...” - The Shadow Realm
“Kısa ve çok lezzetli bir hikâye arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz!” - Dark Faerie Tales
“Mae, beni tüm hikâye boyunca kıkır kıkır güldürdü. Yarattığı karakterler eşsiz ve eğlenceli.” - Book Nerd                               

Etiketler : kitap

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...