ETİFEST bu yıl “Beyaz Kampüste” ile farklılaşıyor

3688 kişi tarafından okundu
ETİFEST bu yıl “Beyaz Kampüste” ile farklılaşıyor ETİFEST bu yıl “Beyaz Kampüste” ile farklılaşıyor

Altı yıldır düzenlenen ve 2.5 milyona yakın üniversite öğrencisi ile buluşan Etifest, bu yıl bir ilki gerçekleştirerek, ‘Beyaz Kampüste’ konseptini üniversitelere taşımaya hazırlanıyor. 7 üniversitede gerçekleştirilecek olan Etifest’in, üniversite öğ

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Altı yıldır düzenlenen ve 2.5 milyona yakın üniversite öğrencisi ile buluşan Etifest, bu yıl bir ilki gerçekleştirerek, ‘Beyaz Kampüste’ konseptini üniversitelere taşımaya hazırlanıyor. 7 üniversitede gerçekleştirilecek olan Etifest’in, üniversite öğrencilerine bu yılki sürprizi ‘Beyaz Kampüste’ şovu ve Beyaz’ın birbirinden değerli konukları. Etifest sahnesinde Beyazıt Öztürk’ün konukları Hayko Cepkin, Kubat ve Bengü olacak. ‘Beyaz Kampüste’ özel şovu öncesinde ise Türkiye’nin en ünlü DJ’leri arasında yer alan DJ Funky C, muhteşem performansıyla gençleri coşturacak.
Etifest’te Beyaz Kampüste eğlencesi yaşanacak
Her detayı, üniversite öğrencileriyle yapılan anketler sonucu belirlenen Etifest’in öğrencilere armağanı ‘Beyaz Kampüste’, Türkiye’de ilk kez uygulanan bir festival konsepti olacak. Ünlü sunucu ve oyuncu Beyazıt Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu ‘Beyaz Kampüste’ şovu, sanatçılarla gerçekleşecek keyifli sohbetler ve canlı performanslarla gençlere müzik ve keyif dolu dakikalar yaşatacak.
Eti’nin “Yenilikçi” yaklaşımını Etifest Sahnesine Taşıyoruz
Hazırlıkları yaklaşık altı ay süren festivalin öğrencilerin istekleri doğrultusunda şekillendirildiğini belirten ETİ Pazarlama Hizmetleri Müdürü Merve Erdebil, “Türkiye çapında üniversiteliler arasında yaptırmış olduğumuz araştırmaya göre Etifest üniversitelilerin en beğendiği festivaller arasında yer alıyor. ETİ’nin ‘Mutluluk
denince akla’ mottosu ve ‘yenilikçi’ yaklaşımını ETİFEST’e taşıyarak, bu yıl etkinliğimizi farklılaştırma kararı aldık. Üniversitelilerin her yıl heyecanla beklediği festivalimizin bu yılki içeriğini, Türkiye’de daha önce üniversitelerde yapılmamış, geniş katılımlı sohbet ve konserin bir arada olduğu bir açık hava şovu olarak planladık ve Beyazıt Öztürk ile işbirliği yapma kararı aldık. ‘Beyaz Kampüste’ ile Beyaz ve değerli konukları Hayko Cepkin, Bengü ve Kubat’ın eğlenceli sohbet ve performanslarını, ETİFEST sahnesine taşıyacağız.’ şeklinde konuştu.
Etifest sosyal medya uygulamaları etkinliğe taşınıyor
Etifest, sosyal medya uygulamaları ile festivale katılma şansı olmayan gençlere de ulaşacak. Etifest Facebook sayfasında yer alan ‘ETİ ile Selfie’, ‘ETifest Geliyor’, ‘İlk Kişi Sen Ol’ ve ‘Öğrenci Evinden Bildiriyorum’ gibi birbirinden eğlenceli sosyal medya uygulamalarına katılan gençler, ETİFEST sırasında ünlülerle tanışma ve selfie çektirme şansı yakalayacaklar. Ayrıca Beyaz’ın seçtiği en ilginç, en eğlenceli “öğrenci evinden bildiriyorum” videoları Etifest sahnesinden yayınlanarak binlerce öğrenci ile buluşacak. #etifest2014 hashtag’iyle facebook, instagram ve twitter sayfalarındaki paylaşımlarla katılımcılar, sürpriz hediye kazanma şansı yakalayacaklar.
Etifest kampüse gitmeden iki gün öncesinde kampüste kurulacak ‘Söyle Beyaz Abi’ne’ kabininde çekilecek videolar ‘Beyaz Kampüste’nin bir parçası olarak festival boyunca ekranlara yansıyacak. Ayrıca yine festival öncesi hazırlanacak ‘Acil Mutluluk Noktası’ndan #etifest2014hashtag’iyle tweet atan gençler, ‘acil mutluluğa’ ETİ ürünleriyle ulaşacak.
4 bin 500 kilometre yol kat edilecek, 140 bin öğrenciye ulaşılacak
Etifest bu yıl toplam 140 bin öğrenciyi ağırlayacak ve Etifest ekibi festival süresi boyunca toplam 4 bin 500 kilometre yol kat edecek. 7 ayrı üniversitede gerçekleşecek olan ETİFEST etkinliklerinin takvimi ise şöyle;
 • 05 Mayıs Pazartesi Edirne Trakya Üniversitesi
 • 07 Mayıs Çarşamba Eskişehir Anadolu Üniversitesi
 • 12 Mayıs Pazartesi Antalya Akdeniz Üniversitesi
 • 14 Mayıs Çarşamba Isparta Süleymen Demirel Üniversitesi
 • 19 Mayıs Pazartesi Adana Çukurova Üniversitesi
 • 21 Mayıs Çarşamba İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi (Davutpaşa Kampüsü)
 • 26 Mayıs Pazartesi Sakarya Üniversitesi

Etiketler : festival

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...