Emir Ersoy'un yepyeni projesi "RocKuba" 12 Mayıs'da Dinleyicisiyle Buluşuyor

660 kişi tarafından okundu

Emir Ersoy'un yepyeni projesi Emir Ersoy'un yepyeni projesi "RocKuba" 12 Mayıs'da Dinleyicisiyle Buluşuyor

Yeni neslin önemli müzisyenlerinden Emir Ersoy, yepyeni projesi "RocKuba"yı 12 Mayıs'da Sony Music Türkiye etiketiyle yayımlıyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş


 Dünyaca ünlü müzisyenlerin yanı sıra ülkemizin önde gelen solistleri ile yaptığı albümlerle adından söz ettiren prodüktör, aranjör ve piyanist Emir Ersoy, bu kez çok farklı bir proje ile karşımıza çıkıyor.
 
Yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığı rock hitlerinin, rock-latin düzenlemelerle yeniden hayat bulduğu şarkıları Türkiye’nin en gözde oyuncularına yorumlatan Emir Ersoy, albümünün hazırlıklarını tamamladı.
 
“Haydi Gel İçelim”, “Cambaz”, “Tastamam”, “Paramparça”, “Resimdeki Gözyaşları”, Sakın Gelme”, “Yaşamak Var Ya”, Köprüaltı”, “Sude”, “Sabır” ve “Senden Daha Güzel”i Emir Ersoy’un düzenlemeleri ile ilk kez rock-latin versiyonları ile dinleyeceğiniz “RocKuba” sürprizlerle dolu bir albüm.
 
Emir Ersoy, yeni albümünden ilk olarak albümün açılış şarkısı “Cambaz”ı görücüye çıkarıyor. mor ve ötesi şarkısı olan “Cambaz” bu kez Cem Yılmazyorumuyla “RocKuba”da.
Emir Ersoy’un rock-latin düzenlemelerine “Cambaz”da bir deKenan Doğulu elektronik gitarıyla eşlik edince, eşsiz bir performans ve işbirliği ile yeni “Cambaz” tamamlandı. Emir Ersoy,Kenan Doğulu ve Cem Yılmaz’ın “Cambaz”ın kayıtları sırasında çekilen çok özel görüntülerinden oluşan video klibi ise bugün tüm müzik kanallarında, 23 Mayıs Salı günü Emir Ersoy Youtube VEVOkanalında tüm müzikseverlerle buluşacak!
 
Emir Ersoy’un prodüktör ve aranjör olarak çalıştığı 5. stüdyo albümü “RocKuba”,  Sony Music Türkiye etiketiyle 12 Mayıs 2017 cuma günü tüm dijital platformlar ve müzik marketlerde müzikseverlerle buluşuyor.
 
 

Etiketler : emir ersoy

Yorumlar


Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...