DYO 2014’TE DE RENGÂRENK…

4186 kişi tarafından okundu
DYO 2014’TE DE RENGÂRENK… DYO 2014’TE DE RENGÂRENK…

Evinize şans, bereket ve huzur getirecek renkler!

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Renkler, mekânların ruhuna şekil veriyor… Sadece mekânların enerjisini değil, ruh halimizi ve kendimizi nasıl hissettiğimizi de doğrudan etkiliyor. Renklerin bu güçlü etkisini doğru kullanarak evlerimize şans, bereket ve huzur getirmek ise bizim elimizde. Hazır yeni bir yıla adım atmışken, yaşamınızda güzel bir değişiklik yapın ve evinizin kapısını renklerin gizemli dünyasına açın. Şans ve bereket için 2014’ün en popüler rengi de olan mor, huzur için yeşil ve mavi tonları. DYO’nun önerileri ile işiniz çok kolay…
Dyo uzmanları, 2014’ün öne çıkan renkleri arasından evinizin enerjinizi yükseltecek renkleri seçti. Listenin başında şans ve bereket var.  Yeni yılda evinizle birlikte yaşamınız da şans ve bereket ile dolsun istiyorsanız, mor ve pembenin farklı tonlarını keşfetmeye hazır olun.
2014, ‘Orkide Moru’nun yılı…
Doğadaki her renk farklı bir etkiye sahip, tıpkı morun şans getirdiğine, negatif enerjiyi uzaklaştırdığına duyulan inanç gibi… Bu yıl asil bir görünüm vadeden moru çok fazla göreceğiz çünkü fuşya, mor ve pembe etkisini birleştiren ‘parlak orkide moru’, 2014’ün en popüler rengi olarak karşımıza çıkıyor.
Toprak Ana’nın mucizelerinden ametist taşının da rengi olan moru; Hercai, Oya Çiçeği, Asil Lila, Serin Lila ve Leylak renklerini tercih ederek dekorasyonunuzla uyumlu hale getirebilirsiniz. Yaratıcılığı ve özgüveni de artıran mor, güçlü bir renk olduğundan tamamlayıcı rengi sarı ile bütünleyecek objeleri de evinizden eksik etmeyin.
Şans ve bereket sembollerinden bir diğeri olan pembenin özellikle açık ve saydama yakın tonlarını duvarlarınıza uygulayabilirsiniz. Güzel düşlerin, saflığın da simgesi olan pembe için Dyo’dan önerilerimiz Romantik, Şirin Pembe, Yalın ve Hayal Pembesi. Pembeyi bu kadar özel kılan bir yanı da 2014 yılının en gözde renkleri arasında olması... Moda dünyasını adeta, şeker pembeden fuşyaya uzanan ‘Pembe Etkisi” sarmış durumda.
Renklerle oyun oynamayı seviyorsanız; Hercai ve Serin Lila ya da Oya Çiçeği ve Hayal Pembesi kombinasyonunun yarattığı uyuma çok şaşıracaksınız.
Şans getiren bir başka renk ise iddialı renkler arasında yer alan kırmızı… Duvarlarınızın tümünde uygulamakta zorlanabileceğiniz kırmızıyı tek bir duvar ya da sütun üzerinde kullanabilirsiniz. Dyo kartelasından bunun için en uygun seçimlerden biri Saltanat Kırmızı. Ayrıca kırmızı aksesuarlarda da dekorasyonunuzu zenginleştirmeniz mümkün.
Huzur veren renkler…
Kapımızı dış dünyaya kapatıp huzur bulmak istediğimiz evlerimiz için bu yılın popüler renkleri arasında yer alan yeşilin ve mavinin farklı tonları ideal seçimler oluşturuyor.
Yeni sezonda parlak yeşiller yerini daha soft, ıhlamur yeşili ve haki tonlarına bırakmış durumda. Dyo kartelasından Tomurcuk, Çay Filizi ve Nil Yeşili ile bu etkiyi yaratmakta zorlanmayacaksınız. Mekânlara yeşil gibi huzur veren ve dinginlik getiren mavinin, pastel tonlardan deniz mavisi ve laciverte uzanan renk yelpazesi de öneriler arasında yer alıyor. Gökçe, Mine ve Akvaryum ile hem evinizin havasını değiştirin, hem ruhunuzu zenginleştirin. Yaratıcılığınızı kullanarak, mavi ve yeşili bütünleyecek kombinasyonlar yapmayı da deneyebilirsiniz. 
Dyo renkleri ve ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.dyo.com.tr adresini ziyaret edebilir, boya ve dekorasyon önerileri için www.birbilenesorun.com.tr sitesine göz atabilirsiniz. 

Etiketler : Şans Bereket Renk Huzur

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler