Dünyaca ünlü stand up'çı Türkiye'de...

3732 kişi tarafından okundu
Dünyaca ünlü stand up'çı Türkiye'de... Dünyaca ünlü stand up'çı Türkiye'de...

DÜNYACA ÜNLÜ STAND UP SANATÇISI EDDIE IZZARD, 2013 DÜNYA TURNESİ KAPSAMINDA TEK GÖSTERİ İÇİN İSTANBUL´DA!

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

DÜNYACA ÜNLÜ STAND UP SANATÇISI EDDIE IZZARD, 2013 DÜNYA TURNESİ KAPSAMINDA TEK GÖSTERİ İÇİN İSTANBUL´DA!
EDDIE IZZARD FORCE MAJEURE (MÜCBİR SEBEPLER) ADLI GÖSTERİSİ İLE 1 NİSAN´DA MASLAK TİM CENTER´DA...
Dünyanın bir çok ülkesinde kapalı gişe sahnelediği gösterileriyle tanınan İlgiliz Stand up sanatçısı EDDIE IZZARD, 2013 dünya turnesi kapsamında tek gösteri için Türkiye´ye geliyor.
New York, Madison Square Garden´da, Paris, Théâtre de Dix Heures´de ve Los Angeles´ın efsanevi mekanı HolywoodBowl´da tek kişilik gösterilerini aylarca sergileyen Eddie Izzard, dünya basını tarafından da yakından takip edilen bir isim. Ünlü sanatçı gösterilerinde insanlara ve dünyaya dair fikirleri, konuları ele alarak tuhaf sürreel ve komik bir şekilde öykülendirip sahneliyor.
Başka dilde komedi!
19 Mart 2013´te, Force Majeure(Mücbir Sebepler) ile dünya turnesine başlayacak olan Izzard, turne kapsamında Cardiff´ten Katmandu´ya, Moskova´dan Mumbai´ye, Avrupa, Amerika, Afrika Avustralya bir çok ülkede olacak. Turne kapsamında tek gösteri için 1 Nisan 2013´de İstanbul´da olacak Eddie Izzard, bu gösterisiyle Türkiye´de bir ilke imza atmış olacak. Gösterisini İngilizce olarak sahneleyecek olan Izzard, sahnede tercüman kullanmayacak.
Kuşağının önde gelen stand up komedyenlerinden biri olan Eddie Izzard aynı zamanda aktör ve dublaj sanatçısı. İngiliz komedyen Eddie Izzard sayısız film de rol almasının yanı sıra, Cars 2 filmindeki seslendirmesiyle çocuklar tarafından da tanınıyor.
Eddie Izzard, The Riches adlı televizyon dizisinde başta olmak üzere, Oceans 12, Oceans 13, Mystery Men, Shadow of the Vampire, The Cat's Meow, Across the Universe, The Chronicles of Narnia: Prince Caspian ve Valkyrie gibi birçok filmde rol aldı. Izzard´ınDress to Kill gösterisiyle aralarında bireysel gösteri dalında 2000 yılında Primetime Emmy ödülünün de olduğu çok sayıda ödülü bulunuyor. 
Eddie Izzard, daha önce hiç uzun mesafe koşuculuğu yapmamış olmasına rağmen2009 yılında yardım amaçlı düzenlenen bir maraton(Sport Relief) kapsamında, 51 gün boyunca 43 maratonu tamamlayarak önemli bir sosyal sorumluluk kampanyasına da imza attı. Izzard´ın günlerce konuşulan bu koşusu diğer sanatçılara da ilham verdi.
EDDIE IZZARD, THEPARTNERS organizasyonuyla tek gösteri için 1 Nisan 2013 tarihinde Maslak Tim Center´da. Gösterinin biletleri Biletix´de...
DÜNYA BASININDA EDDIE IZZARD
"Kainatın kralı. Komik deha. Eğlencenin vücut bulmuş hali"
THE TELEGRAPH
"Ulusal Zenginlik"
THE GUARDIAN
"Gördüğüm en komik stand-up. İnsanlar gülmekten koltuklarından düşüyor"
THE SUN

Etiketler : eddie izzard dünya turnesi

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...