Divan Lokanta'da Risotto keyfi...

3892 kişi tarafından okundu
Divan Lokanta'da Risotto keyfi... Divan Lokanta'da Risotto keyfi...

Taksim’in simgesi Divan İstanbul’un içerisinde yer alan Divan Lokanta’da, Mart ayı boyunca Risotto Günleri düzenleniyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Türk ve Akdeniz Mutfağı’nın seçkin spesiyallerinin sunulduğu, İstanbul’un en önemli lezzet duraklarından biri olan Divan Lokanta’da; İtalyan Executive Şef Giancarlo Gottardo’nun eğitmenliğinde risotto yapım kursuna katılabiliyor, bir ay boyunca pirincin en lezzetli tariflerini ve sırlarını öğrenebiliyorsunuz. 
Divan Lokanta, Mart ayı boyunca risotto yapımını öğrenmek ve birbirinden lezzetli çeşitlerini tatmak isteyenlere ev sahipliği yapıyor. Divan Grubu Executive Şefi Giancarlo Gottardo’nun eğitmenliğinde yapılacak olan kursta, risotto yapımının incelikleri, pirincin risottoya dönüşümündeki püf noktaları ve leziz sırlar ile benzersiz tarifler aktarılıyor. Risotto yapımı kursu,  2 Mart Cumartesi günü başlıyor ve Mart ayı boyunca devam ediyor. Katılımın 15 kişiyle sınırlı olduğu kurs, her Cumartesi 12.00 – 14.00 saatleri arasında Elmadağ’da bulunan Divan Lokanta’da gerçekleştiriliyor. Katılımcıların hem risotto yapımını öğrenecekleri hem de yaptıkları leziz yemekleri tadabilecekleri kursun katılım bedeli ise 85 TL. 

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler